Gå til hovedindhold

be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052188392
Pris fra 1.163 krtil 1.799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 636 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.098 kr 29. maj

Sammenlign priser på be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1163 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Base 802 Tower Udvidet ATX Sort Hvid
1.163 kr
Til butik
be quiet! Silent Base 802 Tower Udvidet ATX Sort Hvid billede

Produktinformation

be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BG040
EAN: 4260052188392
Varenr.: 996608284
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd
1.209 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Silent Base 802 White Midi Tower, Tower casing Kabinet - GEEKD.dk
1.281 kr
Til butik
be quiet! Silent Base 802 White Midi Tower, Tower casing Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Silent Base 802 White Midi Tower Hvid be quiet! Silent Base 802 White. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Hvid. Placering af strømforsyning: Bund, Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX, PS2. Frontventiler installeret: 2x 14...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4260052188392
Varenr.: 51628382617936
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Base 802 - White - Kabinet - Miditower - Hvid
1.419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Base 802 Tower Udvidet ATX Sort Hvid
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.163 kr1.163 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.209 kr1.278 krKøb
3Geekd1.281 kr1.281 krKøb
4Proshop DK1.419 kr1.419 krKøb
5Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.098 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.910 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.340 kr.

Den nuværende pris på 1.163 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for be quiet! Silent Base 802 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.163 kr34 kr (3%)
1. jun. 20261.129 kr8 kr (1%)
31. maj 20261.137 kr39 kr (4%)
29. maj 20261.098 kr20 kr (2%)
23. maj 20261.118 kr71 kr (6%)
14. maj 20261.189 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.198 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.202 kr1 kr (0%)
14. apr. 20261.203 kr19 kr (2%)
10. apr. 20261.222 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret