Gå til hovedindhold

be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052191736
Pris fra 1.120 krtil 1.729 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 609 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1120 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Base 600 LX Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort
1.120 kr
Til butik
be quiet! Light Base 600 LX Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort billede

Produktinformation

be quiet! Light Base 600 LX - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW67
EAN: 4260052191736
Varenr.: 1002315200
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Base 600 LX black Kabinet - GEEKD.dk
1.159 kr
Til butik
be quiet! Light Base 600 LX black Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black Midi Tower Sort be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX, PS2. Sideventilatorer installeret: 3x 120 mm, Understøttede diametre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4260052191736
Varenr.: 51628371870032
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort
1.208 kr
Til butik
be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 200mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C, 2x USB 2.0 & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front / 1 x 120mm bag, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BGW67
EAN: 4260052191736
Varenr.: 3304778
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Light Base 600 LX Black Midi Tower
-17%1.329 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Light Base 600 LX Black Midi Tower
-17%1.349 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Light Base 600 LX Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort
1.729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.120 kr1.120 krKøb
2Geekd1.159 kr1.159 krKøb
3Proshop DK1.208 kr1.208 krKøb
4Boligcenter DK1.329 kr1.329 krKøb
5Vivas DK1.349 kr1.588 krKøb
6Ultrashop1.729 kr1.729 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort

PriceData har fulgt prisen på be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.072 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 1.292 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.195 kr.

Den nuværende pris på 1.120 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black - Kabinet - Miditower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.120 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.129 kr30 kr (3%)
3. maj 20261.159 kr30 kr (3%)
1. maj 20261.129 kr30 kr (3%)
26. apr. 20261.159 kr3 kr (0%)
25. apr. 20261.156 kr3 kr (0%)
24. apr. 20261.159 kr3 kr (0%)
22. apr. 20261.156 kr3 kr (0%)
21. apr. 20261.159 kr3 kr (0%)
20. apr. 20261.156 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret