Gå til hovedindhold

be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk

be quiet!Computer – tilbehørEAN: 4260052186619
Pris fra 44 krtil 50 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 30. apr.

Sammenlign priser på be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! BE QUIET HDD Slot Cover DARK BASE 700
44 kr
Til butik
be quiet! BE QUIET HDD Slot Cover DARK BASE 700 billede

Produktinformation

Slukningspanel for drev, for be quiet! Dark Base 700

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: BGA06
EAN: 4260052186619
Varenr.: 2989710
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Slukningspanel for drev
45 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk
49 kr
Til butik
be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! BGA06 computeretui del Midi Tower be quiet! BGA06. Kompatibel kabinettype: Midi Tower, Produktfarve: Sort, Kompatible produkter: be quiet! Dark Base 700, Silent Base 801/601. Bredde: 38 mm, Dybde: 117 mm, Højde: 50 mm. Antal pr. pakke: 2 stk, Pa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Tilbehør
EAN: 4260052186619
Varenr.: 51628371738960
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! Dæksel til HDD-slot
50 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK44 kr83 krKøb
2CompuMail DK45 kr45 krKøb
3Geekd49 kr49 krKøb
4Teknikproffset DK50 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for be quiet! HDD SLOT COVER, cover (black) Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202644 kr4 kr (10%)
25. maj 202640 kr2 kr (5%)
15. maj 202642 kr1 kr (2%)
13. maj 202641 kr6 kr (17%)
1. maj 202635 kr1 kr (3%)
30. apr. 202634 kr1 kr (3%)
9. apr. 202635 kr1 kr (3%)
8. apr. 202634 kr1 kr (3%)
7. apr. 202635 kr1 kr (3%)
4. apr. 202634 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret