Gå til hovedindhold

Listan be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack)

Pris fra 777 krtil 979 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 754 kr 14. mar.

Sammenlign priser på be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 777 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Dark Rock TF 2 Processor-køler 1-pack Sort 135 mm
777 kr
Til butik
be quiet! Dark Rock TF 2 Processor-køler 1-pack Sort 135 mm billede

Produktinformation

be quiet! Dark Rock TF 2 - Processor-køler - (for: LGA1155, LGA1150, LGA1151, LGA2011-3 (Square ILM), AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700) - aluminum med kobberbasis - 135 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BK031
EAN: 4260052188705
Varenr.: 999229873
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Dark Rock TF 2 - CPU Luftkøler - Max 27 dBA
792 kr
Til butik
be quiet! Dark Rock TF 2 - CPU Luftkøler - Max 27 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, luftkøler, passer til AMD Socket AM3 / AM3+ / AM4 & Intel LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA2011 / LGA2011-V3, støjniveau: 11.1 - 27.1 dBA, Air flow: max ? CFM, køler RPM: max 1400 ± 10%, PWM styret, 2 x 135mm køler, med nikkel-belagt kobber CPU kontaktflade, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: BK031
EAN: 4260052188705
Varenr.: 2991034
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack)
-45%879 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack) billede

Produktinformation

be quiet! Dark Rock TF 2 - Processor-køler - (for: LGA1155, LGA1150, LGA1151, LGA2011-3 (Square ILM), AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700) - aluminum med kobberbasis - 135 mm - sortGenereltBredde: 14 cmDybde: 16.3 cmFarve: SortHøjde: 13.4 cmPakke Indhold: Termisk fedtProdukttype: Processor-kølerVægt: 945 gVarmeafleder & blæserAntal blæsere: 2Blæser diameter: 135 mmBlæser med kugleleje: Strømningsdynamisk lejeBlæser-højde: 22 mmEgenskaber: 6 varmerør (6 mm), TDP op til 230 WKabellængde: 22 cmKompatibel med: LGA1155 SocketLGA1150 SocketLGA1151 SocketLGA2011-3 (Square ILM) SocketSocket AM4LGA2066 SocketLGA1200 SocketLGA1700 SocketMateriale til varmeafleder: Aluminum med kobberbasisOmdrejningshastighed: 1400 rpmRated Strøm: 0.2 - 0.4 ARated Voltage: 12 VStik: 4-pins blæser-stikforbindelseStøjniveau: 11.1/19.7/27.1 dBAStrømforbrug: 2.4-4.8 WDiverseEgenskaber: Vibrationsdæmper, Silent WingsMonteringspakke: InkluderetMTBF (forventet tid mellem fejl): 300,000 time(r)ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 3 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Kategori: CPU luftkølere
Vægt: 1.46g
EAN: 4260052188705
Varenr.: 2173355
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack)
-44%899 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! Dark Rock TF 2
921 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Dark Rock TF 2 Processor-køler 1-pack Sort 135 mm
979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK777 kr777 krKøb
2Proshop DK792 kr831 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr968 krKøb
5Teknikproffset DK921 kr980 krKøb
6Ultrashop979 kr979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack)

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 754 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 1.729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.012 kr.

Den nuværende pris på 777 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for be quiet! Dark Rock TF 2 CPU luftkøler 135 mm - sort (1-pack) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026777 kr7 kr (1%)
29. maj 2026784 kr8 kr (1%)
27. maj 2026792 kr6 kr (1%)
26. maj 2026798 kr8 kr (1%)
25. maj 2026806 kr10 kr (1%)
24. maj 2026816 kr10 kr (1%)
23. maj 2026826 kr72 kr (10%)
14. mar. 2026754 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026755 kr93 kr (11%)
11. mar. 2026848 kr881 kr (51%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret