Gå til hovedindhold

Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml

Baylis & HardingPersonlig plejeEAN: 0017854109285
Pris fra 91,95 krtil 125 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33,05 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86,95 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml
91,95 kr
Til butik
Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml billede

Produktinformation

Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist.

Produktspecifikationer

Kategori: Baylis & Harding
EAN: 0017854109285
Varenr.: 36451
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist 1
-25%94 kr
Før 126 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Baylis & Harding - Goodness Sleep Beautifully Natural Pillow & Room Mist - 100 ml
-23%99 kr
Før 128 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray - 100 ml
99 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Baylis & Harding Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist - 100 ml.
109,95 kr
Til butik
Gå til Nattelyst.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray
119 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist 1
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk91,95 kr91,95 krKøb
2Cocopanda DK94 kr94 krKøb
3BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
4Økologisk-Supermarked99 kr99 krKøb
5Duft og Natur109,95 kr109,95 krKøb
6Nattelyst.dk119 kr119 krKøb
7Lyko DK125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml

PriceData har fulgt prisen på Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 84,95 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 91,95 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Baylis & Harding Goodness Sleep Lavender & Bergamot Pillow Mist Vegansk pudespray, 100ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202691,95 kr7,05 kr (7%)
13. apr. 202699 kr7,05 kr (8%)
3. apr. 202691,95 kr3,99 kr (5%)
1. apr. 202687,96 kr3,99 kr (4%)
28. mar. 202691,95 kr2,95 kr (3%)
17. mar. 202689 kr2,05 kr (2%)
11. mar. 202686,95 kr5 kr (5%)
10. mar. 202691,95 kr5 kr (6%)
28. feb. 202686,95 kr5 kr (5%)
27. feb. 202691,95 kr5 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret