Gå til hovedindhold

vidaXL Barstole Massivt Akacietræ - 4 / solid wood reclaimed

vidaXLBarstoleEAN: 8721012161450
Pris fra 1.499 krtil 2.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.399 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Barstole Massivt Akacietræ - 4 / solid wood reclaimed og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barstole 4 stk. massivt genbrugstræ
1.499 kr
Til butik
Barstole 4 stk. massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Disse rustikke barstole i træ er et glimrende supplement til dit rum! Slidstærkt materiale: Massivt genbrugstræ består af genanvendt træ såsom teak, mangotræ, fyrretræ og bøgetræ. Disse materialer stammer fra gamle bygninger såsom fabrikker, skure og både. Hver del af håndlavet, så farverne varierer fra produkt til produkt.Praktisk design: Disse barstole har fodstøtter, som kan give større komfort, så du kan sidde mere behageligt.Mange anvendelsesmuligheder: Disse multifunktionelle barstole har den perfekte facon, så de passer ind i ethvert rum i hjemmet. De kan bruges i køkkenet, spisestuen, dagligstuen mv. Godt at vide:Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish, pulverlakeret jern Mål: 37 x 37 x 92 cm (L x B x H)Maks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgPakken indeholder:4 x barstol Maks. 110 kg per sæde....

Produktspecifikationer

Kategori: Barstole
Vægt: 31.05g
EAN: 8721012161450
Varenr.: 1269429
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Barstole 4 stk. massivt genbrugstræ
1.519 kr
Til butik
Barstole 4 stk. massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Disse rustikke barstole i træ er et glimrende supplement til dit rum! Slidstærkt materiale: Massivt genbrugstræ består af genanvendt træ såsom teak, mangotræ, fyrretræ og bøgetræ. Disse materialer stammer fra gamle bygninger såsom fabrikker, skure og både. Hver del af håndlavet, så farverne varierer fra produkt til produkt.Praktisk design: Disse barstole har fodstøtter, som kan give større komfort, så du kan sidde mere behageligt.Mange anvendelsesmuligheder: Disse multifunktionelle barstole har den perfekte facon, så de passer ind i ethvert rum i hjemmet. De kan bruges i køkkenet, spisestuen, dagligstuen mv. Godt at vide:Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish, pulverlakeret jern Mål: 37 x 37 x 92 cm (L x B x H)Maks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgPakken indeholder:4 x barstol Maks. 110 kg per sæde.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Barstole
Materiale: solid wood reclaimed
Vægt: 31.05g
EAN: 8721012161450
Varenr.: 1269429
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
barstole 4 stk. massivt genbrugstræ
-2%1.560 kr
Før 1.595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
barstole 4 stk. massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Disse rustikke barstole i træ er et glimrende supplement til dit rum! Slidstærkt materiale: Massivt genbrugstræ består af genanvendt træ såsom teak, mangotræ, fyrretræ og bøgetræ. Disse materialer stammer fra gamle bygninger såsom fabrikker, skure og båd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Barstole
EAN: 8721012161450
Varenr.: 9883620770121
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Barstole Massivt Akacietræ - 4 / solid wood reclaimed
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barstole Massivt Akacietræ - 4 / solid wood reclaimed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barstole Massivt Akacietræ - 4 / solid wood reclaimed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
2Livera DK1.519 kr1.588 krKøb
3DesignShoppen1.560 kr1.560 krKøb
4BoligRetning2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barstole Massivt Akacietræ - 4 / solid wood reclaimed

PriceData har fulgt prisen på Barstole Massivt Akacietræ - 4 / solid wood reclaimed i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.352 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.403 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Barstole Massivt Akacietræ - 4 / solid wood reclaimed. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Barstole Massivt Akacietræ - 4 / solid wood reclaimed de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.499 kr90 kr (6%)
16. apr. 20261.409 kr10 kr (1%)
9. apr. 20261.399 kr10 kr (1%)
8. apr. 20261.409 kr10 kr (1%)
31. mar. 20261.399 kr10 kr (1%)
30. mar. 20261.409 kr10 kr (1%)
26. mar. 20261.399 kr10 kr (1%)
25. mar. 20261.409 kr10 kr (1%)
12. mar. 20261.399 kr10 kr (1%)
11. mar. 20261.409 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret