Gå til hovedindhold

vidaXL Barstole - 2 / Massivt genanvendt træ / 44 x 44 x 84 cm

vidaXLBarstoleEAN: 8720286067314
Pris fra 1.139 krtil 1.899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 760 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Barstole - 2 / Massivt genanvendt træ / 44 x 44 x 84 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1139 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barstole 2 stk. massivt genbrugstræ
-29%1.139 kr
Før 1.594 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Barstole 2 stk. massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Nyd at nippe til vin, snup en bid eller bare slap af på disse barstole i træ med dine venner og familie! Disse barstole er fremstillet af genbrugstræ, der stammer fra tværbjælker, gulve og støttebjælker fra gamle, nedrevne bygninger, og de kan bestå af forskellige trætyper såsom fyrretræ, teak, bøgetræ, egetræ, ceder, mangotræ, akacie mv. Dette betyder, at genbrugstræ bevarer karakteristikkerne af disse forskellige trætyper. Genbrugstræ er allerede ældet, forvitret og tørret, så det skrumper eller bukker ikke. Denne stol er 100 % håndlavet, og de smukke åremønstre gør hvert møbel unikt. Det pulverlakerede stålstel tilføjer ekstra stabilitet. Disse pubstole har også en indbygget fodstøtte for øget siddekomfort. Vigtig bemærkning: Farverne og åremønstrene kan variere fra møbel til møbel, hvilket gør hvert produkt unikt og en smule anderledes; udvælgelse til levering sker tilfældigt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish + pulverlakeret stålMål: 44 x 44 x 84 cm (L x B x H)Sædehøjde fra jorden: 76 cmMontering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:2 x barstol Maks. 110 kg per sæde....

Produktspecifikationer

Kategori: Barstole
Vægt: 14.6g
EAN: 8720286067314
Varenr.: 215350
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Barstole 2 stk. massivt genbrugstræ
-28%1.159 kr
Før 1.614 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Barstole 2 stk. massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Nyd at nippe til vin, snup en bid eller bare slap af på disse barstole i træ med dine venner og familie! Disse barstole er fremstillet af genbrugstræ, der stammer fra tværbjælker, gulve og støttebjælker fra gamle, nedrevne bygninger, og de kan bestå af forskellige trætyper såsom fyrretræ, teak, bøgetræ, egetræ, ceder, mangotræ, akacie mv. Dette betyder, at genbrugstræ bevarer karakteristikkerne af disse forskellige trætyper. Genbrugstræ er allerede ældet, forvitret og tørret, så det skrumper eller bukker ikke. Denne stol er 100 % håndlavet, og de smukke åremønstre gør hvert møbel unikt. Det pulverlakerede stålstel tilføjer ekstra stabilitet. Disse pubstole har også en indbygget fodstøtte for øget siddekomfort. Vigtig bemærkning: Farverne og åremønstrene kan variere fra møbel til møbel, hvilket gør hvert produkt unikt og en smule anderledes; udvælgelse til levering sker tilfældigt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish + pulverlakeret stålMål: 44 x 44 x 84 cm (L x B x H)Sædehøjde fra jorden: 76 cmMontering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:2 x barstol Maks. 110 kg per sæde.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Barstole
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 14.6g
EAN: 8720286067314
Varenr.: 215350
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
barstole 2 stk. massivt genbrugstræ
-13%1.210 kr
Før 1.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
barstole 2 stk. massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Nyd at nippe til vin, snup en bid eller bare slap af på disse barstole i træ med dine venner og familie! Disse barstole er fremstillet af genbrugstræ, der stammer fra tværbjælker, gulve og støttebjælker fra gamle, nedrevne bygninger, og de kan bestå af fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Barstole
EAN: 8720286067314
Varenr.: 9883643085129
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Barstole - 2 / Massivt genanvendt træ / 44 x 44 x 84 cm
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barstole - 2 / Massivt genanvendt træ / 44 x 44 x 84 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barstole - 2 / Massivt genanvendt træ / 44 x 44 x 84 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
2Livera DK1.159 kr1.228 krKøb
3DesignShoppen1.210 kr1.210 krKøb
4BoligRetning1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barstole - 2 / Massivt genanvendt træ / 44 x 44 x 84 cm

PriceData har fulgt prisen på Barstole - 2 / Massivt genanvendt træ / 44 x 44 x 84 cm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.062 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.104 kr.

Den nuværende pris på 1.139 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Barstole - 2 / Massivt genanvendt træ / 44 x 44 x 84 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Barstole - 2 / Massivt genanvendt træ / 44 x 44 x 84 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.139 kr30 kr (3%)
22. feb. 20261.109 kr10 kr (1%)
19. feb. 20261.119 kr10 kr (1%)
13. feb. 20261.109 kr9 kr (1%)
7. feb. 20261.100 kr9 kr (1%)
6. feb. 20261.109 kr15 kr (1%)
4. feb. 20261.094 kr32 kr (3%)
3. feb. 20261.062 kr47 kr (4%)
2. feb. 20261.109 kr47 kr (4%)
1. feb. 20261.062 kr47 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret