Gå til hovedindhold

bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Neutral Tan 21 - 8 g

bareMineralsFoundation og concealereEAN: 0098132499656
Pris fra 165 krtil 328 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 163 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Neutral Tan 21 - 8 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF15 Neutral Tan 2
-40%165 kr
Før 276 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF15 Neutral Tan 2 billede

Produktinformation

bareMinerals Orginal Foundation er en mineralfoundation med 100% mineraler og et naturligt UV-filter SPF15.

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundation
Artikel nr.: 37200074210
EAN: 0098132499656
Varenr.: 3092210
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF 15 - 8 g - Neutral Tan
-33%218 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF 15 - 8 g - Neutral Tan billede

Produktinformation

Bare Minerals Original SPF15 Foundation - Neutral Tan er en skøn og meget naturlig foundation. Denne lækre formel kommer i **løs pudderform**, men får en cremet tekstur, der smelter blødt ind i huden som var det silke. Bare Minerals Original SPF15 Foundat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0098132499656
Varenr.: 73869
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
bareMinerals Original SPF15 Foundation 8 gr. - Neutral Tan
218 kr
Til butik
bareMinerals Original SPF15 Foundation 8 gr. - Neutral Tan billede

Produktinformation

Bare Minerals Original SPF15 Foundation - Neutral Tan er en skøn foundation. Denne lækre formel kommer i løs pudderform, men får en cremet tekstur, der smelter blødt ind i huden som var det silke. Bare Minerals Original SPF15 Foundation minimerer porerne og er med til at øge cellefornyelsen, så huden føles blødere og får et yngre udseende. Derudover har foundationen en høj dækkeevne, der skjuler akne, ujævnheder, ar og andre små uregelmæssigheder i huden uden problemer, så huden får en strålende, smuk teint. Desuden er den med SPF 15, så man får en god solbeskyttelse oveni. Udover at få en langtidsholdbar foundation, der kan opbygges i dækkeevne, så er du sikret et smukt og fejlfrit resultat hver eneste gang. Du kan med fordel bruge den på daglig basis, da den er dermatologisk testet, allergitestet, vegansk samt uden parabener, parfume, gluten og talkum.

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 098132499656
EAN: 0098132499656
Varenr.: 3060039
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bare Minerals Foundation Neutral Tan 8g
-19%283 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Neutral Tan 21 - 8 g
328 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Neutral Tan 21 - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Neutral Tan 21 - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK165 kr165 krKøb
2NiceHair.dk218 kr218 krKøb
3Proshop DK218 kr257 krKøb
4Teknikproffset DK283 kr332 krKøb
5NordicFeel DK328 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Neutral Tan 21 - 8 g

PriceData har fulgt prisen på bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Neutral Tan 21 - 8 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 203 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Neutral Tan 21 - 8 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Neutral Tan 21 - 8 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026165 kr53 kr (24%)
9. apr. 2026218 kr42 kr (24%)
27. mar. 2026176 kr42 kr (19%)
17. feb. 2026218 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026217 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026218 kr1 kr (0%)
30. dec. 2025217 kr20 kr (10%)
4. dec. 2025197 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret