Gå til hovedindhold

bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Light 8g - 8 g

bareMineralsFoundation og concealereEAN: 0098132129140
Pris fra 192 krtil 328 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Light 8g - 8 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 192 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF 15 - 8 g - Light
-41%192 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF 15 - 8 g - Light billede

Produktinformation

Bare Minerals Original SPF 15 Foundation - Light er en skøn og meget naturlig foundation. Den er i pulverform, føles som en creme og den smelter blødt ind i huden som silke. Den giver en fejlfri dækning, uden at man føler man har foundation på grund af de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0098132129140
Varenr.: 58028
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BareMinerals Original Foundation SPF15 - dame - 8 g
216,33 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
bareMinerals Original Foundation SPF15
218 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bare Minerals Foundation Light 8g
-30%231 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
bareMinerals Original Foundation SPF 15 Light 08
-29%231 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BareMinerals Original Foundation SPF15, #08 Light
299 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Light 8g - 8 g
328 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Light 8g - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Light 8g - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk192 kr192 krKøb
2CS MEGASTORE DK216,33 kr255,33 krKøb
3Proshop DK218 kr257 krKøb
4Teknikproffset DK231 kr280 krKøb
5Bangerhead DK231 kr231 krKøb
6Brandshop299 kr299 krKøb
7NordicFeel DK328 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Light 8g - 8 g

PriceData har fulgt prisen på bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Light 8g - 8 g i 133 dage. Laveste pris i perioden er 191,99 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 263 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 192 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Light 8g - 8 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for bareMinerals Original Loose Mineral Foundation SPF15 Light 8g - 8 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026192 kr24,33 kr (11%)
30. maj 2026216,33 kr24,33 kr (13%)
28. apr. 2026192 kr33 kr (15%)
25. apr. 2026225 kr5 kr (2%)
22. apr. 2026220 kr12 kr (5%)
21. apr. 2026232 kr12 kr (5%)
19. apr. 2026220 kr28,01 kr (15%)
10. apr. 2026191,99 kr40,01 kr (17%)
9. apr. 2026232 kr21 kr (10%)
30. mar. 2026211 kr19,01 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret