Gå til hovedindhold

bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 27 Neutral - 8 g

bareMineralsAnsigtspudderEAN: 0194250083910
Pris fra 262,5 krtil 378 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 115,5 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253 kr 27. mar.

Sammenlign priser på bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 27 Neutral - 8 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
bareMinerals Barepro 24H Skin-Perfecting Pressed Powder 8 g - Light 27 Neutral
-25%262,5 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals Barepro 24H Skin-Perfecting Pressed Powder 8 g - Light 27 Neutral billede

Produktinformation

bareMinerals Barepro 24H Skin-Perfecting Pressed Powder - Light 27 Neutral er en 24-timers pudderfoundation med en hudplejende formel og fuld dækning, der har vist sig at reducere synlige porer og ujævn hudtone på bare fire uger. Denne langtidsholdbare pu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0194250083910
Varenr.: 117143
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BareMinerals BarePro 16-Hour Skin-Perfecting Powder Foundation Light 27 Neutral
-28%281 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BareMinerals BarePro 16-Hour Skin-Perfecting Powder Foundation Light 27 Neutral billede

Produktinformation

BareMinerals BarePro 16-Hour Skin-Perfecting Powder Foundation är en svett-, fukt- och överföringsresistent foundation med naturlig matt finish och 16 timmars full täckning som låter huden andas och synligt förbättrar hudens utseende över tid.VAD DEN GÖR:-Ger 16 timmars full täckning.-Jämnar synligt ut hudtonen och texturen över tid.-Absorberar olja och kontrollerar glans i 24 timmar.Bevisat resultat:-Hudtonen ser jämnare ut på bara 2 veckor*.-Hudstrukturen är synligt slätare på bara 4 veckor*-Ger 24 timmars kontroll av olja och glans.-94% säger att den omedelbart minskar förekomsten av olja^.-91% säger att den känns bekväm hela dagen^.-90% säger att den jämnar ut hudtonen^.DÄRFÖR KOMMER DU ATT ÄLSKA DEN:-Talkfri puderfoundation som synligt förbättrar huden över tid.-16 timmars lång hållbarhet.-Icke-uttorkande formula.-Inkluderar en appliceringssvamp, perfekt för användning när du är på språng.-Kan appliceras våt eller torr.-Resistent mot svett och hög luftfuktighet.-Överföringsresistent-Testad av dermatologer-Allergivänlig, Icke komedogen, Icke-aknegenisk.-Vegansk-Talkfri + formulerad utan parabener, formaldehyd, syntetisk doft, gluten m.m.*Baserat på en 4-veckors klinisk studie med 47 personer.^Baserat på en konsumentstudie med 105 personer.Färg: Light 27 Neutral.

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundation
EAN: 0194250083910
Varenr.: D19806
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
bareMinerals BAREPRO 24HR Skin-Perfecting Powder Foundation Light
350 kr
Til butik
bareMinerals BAREPRO 24HR Skin-Perfecting Powder Foundation Light billede

Produktinformation

BEDRE HUD, HVER GANG DU BRUGER DEN. DEN ULTIMATIVE SELVTILLID, 24/7.BarePro 24HR Skin Perfecting Powder Foundation er en 24-timers pudderfoundation med en hudplejende formel og fuld dækning, der har vist sig at reducere synlige porer og ujævn hudtone på bare fire uger. Denne langtidsholdbare pudderfoundation bliver på plads hele dagen uden at klatte og er også modstandsdygtig over for sved, fugt og vand. Den giver en glat, mat finish, der holder glansen på afstand, så du kan føle dig selvsikker med et friskt look i alle omgivelser. Vigtige fordele:- 24 timers vægtløs brug* og oliekontrol hele dagen **- Reducerer forekomsten af porer og tekstur i løbet af 4 uger**- Krølfri, overførselssikker og talkumfri**Om produktet:- Kontrol af olie og glans hele dagen**- Hudforbedrende formel reducerer porerne med 12 % efter 4 uger**- Reduktion af mørke pletter/hyperpigmentering i løbet af 4 uger**- Synligt glattere hudstruktur i løbet af 4 uger**- Langtidsholdbar* presset pudderfoundation uden misfarvning**- Sved-, fugt- og vandresistent**- Ingen flashback ved fotografering**Forbrugertestet:80 % af brugerne siger, at pudderet holder i 24 timer med ultrakomfortabelt slid*91 % siger, at huden føles fugtet hele dagen*90 % siger, at den udjævner hudtonen efter 4 ugers brug* Ideel til alle hudtyper**Tilstopper ikke porerne. Ikke acnegen. Ikke komedogen. Dermatologisk testet. ***Baseret på en uafhængig forbrugerundersøgelse**Baseret på en uafhængig klinisk undersøgelseAnvendelse:Påføres vådt eller tørt. Til tør påføring:Påfør denne formel tørt med den medfølgende svamp eller Luxe Performance Brush (sælges separat). Denne påføring er ideel til kombineret eller fedtet hud eller til brug på farten.(1) Tryk svampen eller børsten mod pudderet.(2) Stryg produktet over ansigtet, begynd der, hvor du vil have mest dækning, og blend det udad i lange strøg.Tip: Brug Maximum Coverage Concealer Brush (sælges separat) til at opbygge ekstra dækning, som spot concealer og til touch ups. For lettere dækning anbefales påføring med Supreme Finisher Brush (sælges separat).Til våd påføring:Hvis du har tør hud eller vil have den mest dækkende foundation, skal du bruge en fugtig svamp eller børste for at få den mest cremede påføring. Professionelt tip: Lad pudderet tørre i 30 sekunder, indtil det har nået sin naturlige matte finish og nuance, før du lægger yderligere makeup, da nuancen kan se rigere og mere levende ud, når den påføres vådt.Sådan fugter du svampen eller børsten:SPONGE (medfølger).Fugt svampen under koldt vand, indtil den udvider sig.Pres overskydende vand ud i et håndklæde, så svampen er fugtig, men ikke gennemblødt.BØRSTEDyp børstehovedet i koldt vand (undgå at lægge børstehåndtaget i blød).Pres overskydende vand ud i et håndklæde, så børsten er fugtig, men ikke gennemblødt. bareMinerals BAREPRO 24HR Skin-Perfecting Powder Foundation Light...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundation
Størrelse: 8.000000000
Artikel nr.: 37206174045
EAN: 0194250083910
Varenr.: 1046-561-0018
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 27 Neutral - 8 g
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 27 Neutral - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 27 Neutral - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk262,5 kr262,5 krKøb
2Teknikproffset DK281 kr330 krKøb
3Lyko DK350 kr350 krKøb
4NordicFeel DK378 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 27 Neutral - 8 g

PriceData har fulgt prisen på bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 27 Neutral - 8 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 313 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 262,5 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 27 Neutral - 8 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 27 Neutral - 8 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026262,5 kr18,5 kr (7%)
30. maj 2026281 kr18,5 kr (7%)
29. maj 2026262,5 kr18,5 kr (7%)
21. apr. 2026281 kr19 kr (7%)
10. apr. 2026262 kr36 kr (12%)
9. apr. 2026298 kr45 kr (18%)
27. mar. 2026253 kr9 kr (3%)
16. mar. 2026262 kr51 kr (16%)
15. mar. 2026313 kr51 kr (19%)
21. feb. 2026262 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret