Gå til hovedindhold

bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool - 8 g

bareMineralsAnsigtspudderEAN: 0194250083835
Pris fra 234 krtil 378 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 27. mar.

Sammenlign priser på bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool - 8 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 234 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BareMinerals BarePRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powd Light 20 Co
-25%234 kr
Før 312 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BareMinerals BarePRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powd Light 20 Co billede

Produktinformation

BareMinerals BarePro 24HR Skin Perfecting Powder Foundation er en 24-timers pudderfoundation med en hudplejende formel og fuld dækkeevne, der reducere synlige porer og ujævn hudtone på bare fire uger

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Pudder
Artikel nr.: 37206174037
EAN: 0194250083835
Varenr.: 3318693
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
bareMinerals Barepro 24H Skin-Perfecting Pressed Powder 8 g - Light 20 Cool
-25%262,5 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals Barepro 24H Skin-Perfecting Pressed Powder 8 g - Light 20 Cool billede

Produktinformation

bareMinerals Barepro 24H Skin-Perfecting Pressed Powder - Light 20 Cool er en 24-timers pudderfoundation med en hudplejende formel og fuld dækning, der har vist sig at reducere synlige porer og ujævn hudtone på bare fire uger. Denne langtidsholdbare pudde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0194250083835
Varenr.: 117148
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool (8 g)
-23%271 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool (8 g) billede

Produktinformation

BEDRE HUD VED HVER BRUG. ULTIMATE SELF-TRUST, 24/7. BarePro 24HR Skin Perfecting Powder Foundation er en 24-timers pudderfoundation med en hudplejende formel og fuld dækning, som beviseligt reducerer synlige porer og ujævn hudtone på bare fire uger. Denne langtidsholdbare pudderfoundation bliver på plads hele dagen uden at klatte og er også modstandsdygtig over for sved, fugt og vand. Den giver en glat, mat finish, der holder glansen på afstand, så du kan føle dig selvsikker med et friskt look i alle omgivelser. Vigtige fordele: - 24 timers vægtløs holdbarhed* og oliekontrol hele dagen** - Reducerer forekomsten af porer og tekstur på 4 uger** - Krølfri, overførselssikker, talkumfri** Om produktet: - Olie- og glansregulering hele dagen** - Hudforbedrende formel reducerer porerne med 12 % på 4 uger** - Reduktion af mørke pletter/hyperpigmentering på 4 uger** - Synligt glattere hudstruktur på 4 uger** - Langtidsholdbar* pudderfoundation, der ikke misfarves** - Sved-, fugt- og vandresistent** - Ingen flashback ved fotografering** Forbrugertestet: 80 % af brugerne vurderer, at denne pudder har en ultrakomfortabel holdbarhed på 24 timer* 91 % siger, at huden føles fugtet hele dagen* 90 % siger, at den udjævner hudtonen efter 4 ugers brug* Ideel til alle hudtyper** Tilstopper ikke porerne. Ikke-acnegen. Ikke komedogen. Dermatologisk testet. ** Baseret på en uafhængig forbrugerundersøgelse ** Baseret på en uafhængig klinisk undersøgelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Pudder
0
Artikel nr.: 37206174037
EAN: 0194250083835
Varenr.: B095817
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BareMinerals BarePro 16-Hour Skin-Perfecting Powder Foundation Light 20 Cool
-28%281 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
bareMinerals BAREPRO 24HR Skin-Perfecting Powder Foundation Light
350 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool - 8 g
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK234 kr234 krKøb
2NiceHair.dk262,5 kr262,5 krKøb
3Bangerhead DK271 kr271 krKøb
4Teknikproffset DK281 kr330 krKøb
5Lyko DK350 kr350 krKøb
6NordicFeel DK378 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool - 8 g

PriceData har fulgt prisen på bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool - 8 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 234 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool - 8 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Light 20 Cool - 8 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026234 kr28 kr (11%)
17. maj 2026262 kr19 kr (7%)
13. maj 2026281 kr1 kr (0%)
9. maj 2026280 kr17 kr (6%)
8. maj 2026263 kr2 kr (1%)
5. maj 2026265 kr1 kr (0%)
4. maj 2026264 kr7 kr (3%)
3. maj 2026271 kr7 kr (3%)
2. maj 2026264 kr7 kr (3%)
1. maj 2026271 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret