Gå til hovedindhold

Barbie - Party Unboxed - Lilla Kjole - 10 Overraskelser

BarbieLegetøjEAN: 0194735308668
Pris fra 124,8 krtil 329 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 204,2 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102,05 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Barbie - Party Unboxed - Lilla Kjole - 10 Overraskelser og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124.8 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie Unboxed Purple Petite Doll
-35%124,8 kr
Før 192 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Barbie Unboxed Purple Petite Doll billede

Produktinformation

Med 10 overraskelser i én pakke giver Barbie Party Unboxed Glam Party-serien en sjov udpakningsoplevelse med gaveæske-inspireret emballage og GLAM-tema. Start udpakningen og find en Barbie-modedukke, fjern derefter hendes hårhåndklæde og ansigtsmaske. Hvilken en mon du får? Der er tre forskellige at samle på, hver med sit helt eget look. Fortsæt udpakningen for at finde endnu flere overraskelser gemt i de små pakker. Brug den medfølgende børste til at prikke i alle pakkerne og find forskellige accessories til Barbie-dukken. Dernæst finder du et læbestiftformet rør med jellyslim indeni - "knus" slimen for at finde det skjulte kæledyr. Sidst men ikke mindst kan Barbie-dukkens håndklæde vendes om og forvandles til en festkjole. Tilføj de forskellige accessories og Barbie er klar til fest. Der er også flere overraskelser, såsom farveskift i ansigtet og håret. Brug koldt og varmt vand for at ændre farve, skifte tilbage og gøre det igen og igen. Børn vil elske at finde alle overraskelserne og hjælpe Barbie-dukken med at blive festklar, og de kan samle alle Barbie Party Unboxed-dukkerne for at holde legen i gang. Hver dukke sælges separat, afhængigt af tilgængelighed. Dukken kan ikke stå selv. Farver og dekorationer kan variere.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: 960-2580
EAN: 0194735308668
Varenr.: 3361506
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie Glam Party Unboxed Purple Petite Doll
150,61 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Barbie Party Unboxed Purple Petite Dukke
-27%219 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Barbie Party Unboxed Purple Petite Dukke billede

Produktinformation

Med 10 overraskelser i én pakke byder Barbie Party Unboxed-dukkerne på en unik unboxing-oplevelse med gaveæske-inspireret emballage og sjov med kæledyrs-fødselsdagstema! Der er tre forskellige dukker at samle på: Birthday Bows, Shimmerin Hearts og Part...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Dukker
EAN: 0194735308668
Varenr.: 29-0JFY66
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Barbie Dukke - Glam Party Unboxed Purple Petite Doll
248,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbie Glam Party Unboxed Lilla Petite-dukke (JFY66)
260 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Barbie - Party Unboxed - Lilla Kjole - 10 Overraskelser
269,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbie Glam Party-sæt, lilla dukke med 10 overraskelser
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie - Party Unboxed - Lilla Kjole - 10 Overraskelser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie - Party Unboxed - Lilla Kjole - 10 Overraskelser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK124,8 kr163,8 krKøb
2CS MEGASTORE DK150,61 kr189,61 krKøb
3Eurotoys219 kr219 krKøb
4Kids-world.dk248,95 kr248,95 krKøb
5Teknikproffset DK260 kr309 krKøb
6Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
7Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbie - Party Unboxed - Lilla Kjole - 10 Overraskelser

PriceData har fulgt prisen på Barbie - Party Unboxed - Lilla Kjole - 10 Overraskelser i 175 dage. Laveste pris i perioden er 102,05 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 124,8 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Barbie - Party Unboxed - Lilla Kjole - 10 Overraskelser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Barbie - Party Unboxed - Lilla Kjole - 10 Overraskelser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026124,8 kr9,8 kr (9%)
22. maj 2026115 kr1 kr (1%)
21. maj 2026116 kr1 kr (1%)
20. maj 2026117 kr1 kr (1%)
19. maj 2026118 kr1 kr (1%)
18. maj 2026119 kr1 kr (1%)
17. maj 2026120 kr1 kr (1%)
16. maj 2026121 kr1 kr (1%)
15. maj 2026122 kr1 kr (1%)
14. maj 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret