Gå til hovedindhold

Barbie Fashionista Ken dukke med røde og hvide striber (HYV01)

Pris fra 98 krtil 159 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 96 kr 9. maj

Sammenlign priser på Barbie Fashionista Ken dukke med røde og hvide striber (HYV01) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie Fashionista Ken Doll Red & White Stripes
98 kr
Til butik
Barbie Fashionista Ken Doll Red & White Stripes billede

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Modedukker
Farve: 1
Artikel nr.: 960-2558
EAN: 0194735255689
Varenr.: 24242457
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie Fashionista Ken Doll Red & White Stripes
119 kr
Til butik
Barbie Fashionista Ken Doll Red & White Stripes billede

Produktinformation

Barbie og Ken Fashionistas-dukkerne hylder diversitet og tilbyder uendelige muligheder for historiefortælling og modeeventyr. Med denne inkluderende kollektion kan børn se, hvor sjovt det er at udtrykke sin personlighed gennem sin stil! Barbie og Ken Fashionistas er en ideel gave til modeelskende børn overalt. Sælges hver for sig og så længe lager haves. Dukkerne kan ikke stå af sig selv. Farver og mønstre kan variere.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: HYV01
EAN: 0194735255689
Varenr.: 3361525
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Barbie - Fashionistas Dukke - Ken - Røde Hvide Striber
119,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbie Fashionista Ken dukke med røde og hvide striber (HYV01)
122 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Barbie Fashionista Ken Dukke Rød & Hvid Striber
129,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Barbie Dukke - Fashionista - Ken m. Red & White Stripes
139,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ken Fashionista-dukke, røde og hvide striber, trendy outfit
-16%159 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Fashionista Ken dukke med røde og hvide striber (HYV01) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Fashionista Ken dukke med røde og hvide striber (HYV01) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK98 kr137 krKøb
2Proshop DK119 kr158 krKøb
3Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
4Teknikproffset DK122 kr171 krKøb
5Legekæden129,95 kr129,95 krKøb
6Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb
7Estore DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbie Fashionista Ken dukke med røde og hvide striber (HYV01)

PriceData har fulgt prisen på Barbie Fashionista Ken dukke med røde og hvide striber (HYV01) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Barbie Fashionista Ken dukke med røde og hvide striber (HYV01). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Barbie Fashionista Ken dukke med røde og hvide striber (HYV01) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202698 kr1 kr (1%)
20. maj 202697 kr2 kr (2%)
15. maj 202699 kr2 kr (2%)
14. maj 202697 kr1 kr (1%)
9. maj 202696 kr3 kr (3%)
16. apr. 202699 kr3 kr (3%)
5. apr. 202696 kr1 kr (1%)
3. apr. 202697 kr1 kr (1%)
1. apr. 202698 kr1 kr (1%)
28. mar. 202699 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret