Gå til hovedindhold

Barbie Dream Pool-legesæt med rutsjebane og spabadssjov

Pris fra 450 krtil 799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 349 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 12. maj

Sammenlign priser på Barbie Dream Pool-legesæt med rutsjebane og spabadssjov og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 450 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie Dream Pool
450 kr
Til butik
Barbie Dream Pool billede

Produktinformation

Velkommen til Barbie Dream Pool, hvor hver dag er den ultimative dag ved poolen! Børnene kan dykke direkte ned i legen med dette sæt med seks legeområder, inklusive en pool, en rutsjebane, et boblebad og en snackstation samt mere end 20 stk. tilbehør. Fyld poolen med vand til et spontant poolparty, og send derefter Barbie-dukkerne (sælges separat) ned ad rutsjebanen for at plaske. Tryk på håndtaget for at se bobler dannes i boblebadet, og smut derefter over til snackstationen for at servere flere sjove ting. Uanset om børnene føjer dette sæt til deres Dream House eller udelukkende leger med Barbie Dream Pool-legesættet er det en gave, der vil gøre legen til en succes for børn fra 3 år og opefter. Dukker medfølger ikke. Farver og mønstre kan afvige fra det viste.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: JFP01
EAN: 0194735302673
Varenr.: 3361512
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Barbie - Dream Pool Legesæt - Over 20 Dele
479,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbie Drømmebassin (JFP01)
499 kr
Til butik
Barbie Drømmebassin (JFP01) billede

Produktinformation

Velkommen til en verden af endeløs sommersjov med, Barbie Dream Pool, ! Dette dejlige legesæt er den perfekte tilføjelse til enhver Barbie -fans samling og forvandler enhver leg til et solbeskinnet eventyr. Poolsættet er designet til børn fra 3 år og opefter og lover timevis af fantasifuld leg, så børnene kan skabe deres egne historier ved poolen med Barbie og hendes venner. Funktioner og sjov, Levende design: Barbie Dream Pool har et lyst og farverigt design, der indfanger essensen af et tropisk paradis. Med sine iøjnefaldende nuancer og stilfulde detaljer vil den helt sikkert være midtpunktet i ethvert legeværelse. Realistisk tilbehør: Sættet indeholder en række tilbehør til at forbedre legeoplevelsen. Fra en rutsjebane til spændende plask til en liggestol ved poolen til afslapning under solen - alle detaljer er udformet til at inspirere til kreativitet. Interaktiv, leg: Poolen har en vandrutsjebane og et springbræt, som opmuntrer til aktiv leg og historiefortælling. Børnene kan forestille sig, at Barbie er vært for det ultimative poolparty, komplet med dykkerkonkurrencer og solbadning. Hvad er inkluderet?, Barbie Dream Pool-sættet indeholder alt, hvad der skal bruges til en fantastisk pooldag: 1 pool med rutsjebane og dykkerbræt, 1 loungestol, 1 håndklæde, 1 par solbriller, 1 tilbehør til forfriskende drikke, Dimensioner og montering, Barbie Dream Pool måler ca. 12 cm i længden, 8 cm i bredden og 6 cm i højden og er kompakt nok til at passe ind i de fleste legeområder, mens der stadig er masser af plads til sjov. Det er nemt at samle poolen med en letforståelig vejledning, der sikrer, at den er klar til leg på ingen tid. Sikkerhed og kvalitet, Dette legesæt er fremstillet af holdbare materialer af høj kvalitet og er designet til at modstå de hårde betingelser for entusiastisk leg. Forældre kan være trygge ved, at Barbie Dream Pool opfylder alle nødvendige sikkerhedsstandarder og giver deres børn en sikker og fornøjelig oplevelse. Fantasien slippes løs, Barbie Dream Pool er mere end bare et stykke legetøj, det er en port til en verden af fantasi. Uanset om man holder et glamourøst poolparty eller nyder en stille dag ved vandet, kan børn udforske endeløse scenarier og udvikle deres evner til at fortælle historier. Det er den perfekte gave til fødselsdage, ferier eller enhver anden lejlighed, der kræver et stænk af sjov. Lad eventyrene begynde med Barbie Dream Pool, hvor hver dag er en solskinsdag, og hvert plask er en ny historie, der venter på at blive fortalt!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Docks og tilbehør
EAN: 0194735302673
Varenr.: D27881
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Barbie Legetøj - Dream Pool
649,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbie Dream Pool-legesæt med rutsjebane og spabadssjov
-13%799 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Dream Pool-legesæt med rutsjebane og spabadssjov koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Dream Pool-legesæt med rutsjebane og spabadssjov koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK450 kr489 krKøb
2Gucca.dk479,95 kr479,95 krKøb
3Teknikproffset DK499 kr558 krKøb
4Kids-world.dk649,95 kr649,95 krKøb
5Estore DK799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbie Dream Pool-legesæt med rutsjebane og spabadssjov

PriceData har fulgt prisen på Barbie Dream Pool-legesæt med rutsjebane og spabadssjov i 184 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 424 kr.

Den nuværende pris på 450 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Barbie Dream Pool-legesæt med rutsjebane og spabadssjov. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Barbie Dream Pool-legesæt med rutsjebane og spabadssjov de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026450 kr77 kr (21%)
20. maj 2026373 kr77 kr (17%)
13. maj 2026450 kr81 kr (22%)
12. maj 2026369 kr16 kr (4%)
8. maj 2026385 kr10 kr (3%)
7. maj 2026395 kr55 kr (12%)
6. maj 2026450 kr35 kr (8%)
5. maj 2026415 kr10 kr (2%)
2. maj 2026425 kr9 kr (2%)
1. maj 2026434 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret