Gå til hovedindhold

Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv

PhilipsElektriske barbermaskinerEAN: 8720689018531
Pris fra 400 krtil 583 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 355 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 400 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 3000 Series S3143 Barbermaskine Sort Sølv
400 kr
Til butik
Philips 3000 Series S3143 Barbermaskine Sort Sølv billede

Produktinformation

Philips 3000 Series S3143 - Shaver - trådløs - lys sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: S3143/00
EAN: 8720689018531
Varenr.: 1001607495
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Barbermaskine Shaver 3000 Series
400 kr
Til butik
Philips Barbermaskine Shaver 3000 Series billede

Produktinformation

Shaver, Våd og tørbarbering, Vandtæt (IPX7), Gummigreb, Pop-up-trimmer, Batteriindikator med 1 niveau, USB-A-opladning, 60 minutters ledningsfri barbering, PowerCut-skær, 27 selvslibende knive, Vipbare og fleksible 5D-hoveder, Anti-korroderende barberingssystem, Sølv Behagelig, effektiv barbering, også på sensitiv hud Med teknologi til hudbeskyttelse. Philips Shaver i 3000-serien Shaver til våd og tør barbering giver en behagelig og effektiv barbering, også på sensitiv hud. Vipbare og fleksible 5D-hoveder, 27 selvslibende PowerCut-knive og mulighed for våd og tør brug sikrer fremragende og pålidelige resulater hver gang.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskine
Artikel nr.: S3143/00
EAN: 8720689018531
Varenr.: 3201298
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3000 Series S3143 - Shaver - trådløs - lys sølv
403 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv
489 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv
509 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 3000 Series S3143 Barbermaskine Sort Sølv
519 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips S3143/00 Herreshaver
564 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips rakapparat 3000 Series S3143
583 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK400 kr400 krKøb
2Proshop DK400 kr439 krKøb
3CS MEGASTORE DK403 kr442 krKøb
4Boligcenter DK489 kr489 krKøb
5Vivas DK509 kr578 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Homeshop DK564 kr564 krKøb
8Teknikproffset DK583 kr632 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv

PriceData har fulgt prisen på Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv i 177 dage. Laveste pris i perioden er 355 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 417 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 400 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Barbermaskine Philips Series 3000 S3143 - våd & tør, lys sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026400 kr8 kr (2%)
29. maj 2026392 kr4 kr (1%)
28. maj 2026396 kr13 kr (3%)
27. maj 2026383 kr3 kr (1%)
26. maj 2026386 kr7 kr (2%)
25. maj 2026379 kr3 kr (1%)
24. maj 2026382 kr12 kr (3%)
23. maj 2026394 kr1 kr (0%)
22. maj 2026395 kr19 kr (5%)
18. maj 2026376 kr15 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret