Gå til hovedindhold

Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 Watt - 2-vejs - antracit-oxygen

Bang & OlufsenHøjttalereEAN: 5705260092370
Pris fra 1.338 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 281 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.269 kr 24. maj

Sammenlign priser på Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 Watt - 2-vejs - antracit-oxygen og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1338 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bang & Olufsen BeoSound A1 Højttaler antracit-oxygen
1.338 kr
Til butik
Bang & Olufsen BeoSound A1 Højttaler antracit-oxygen billede

Produktinformation

Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 watt - 2-vejs - antracit-oxygen

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1734022
EAN: 5705260092370
Varenr.: 1000045198
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bang & Olufsen BeoSound A1 (2nd Gen) - Anthracite Oxygen
1.344 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 Watt - 2-vejs - antracit-oxygen
1.437 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
B&O Play Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2. generation - Oxygen
1.481 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bluetooth-højtaler Bang & Olufsen Beosound A1 (2. gen) - antracit-oxygen
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bluetooth-højtaler Bang & Olufsen Beosound A1 (2. gen) - antracit-oxygen
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 Watt - 2-vejs - antracit-oxygen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 Watt - 2-vejs - antracit-oxygen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.338 kr1.338 krKøb
2Proshop DK1.344 kr1.344 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.437 kr1.437 krKøb
4Teknikproffset DK1.481 kr1.540 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 Watt - 2-vejs - antracit-oxygen

PriceData har fulgt prisen på Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 Watt - 2-vejs - antracit-oxygen i 164 dage. Laveste pris i perioden er 1.269 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.418 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.312 kr.

Den nuværende pris på 1.338 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 Watt - 2-vejs - antracit-oxygen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Generation - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 60 Watt - 2-vejs - antracit-oxygen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.338 kr23 kr (2%)
27. maj 20261.315 kr39 kr (3%)
26. maj 20261.276 kr17 kr (1%)
25. maj 20261.293 kr24 kr (2%)
24. maj 20261.269 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.277 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.286 kr15 kr (1%)
21. maj 20261.271 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.279 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.288 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret