Gå til hovedindhold

Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit

Bang & OlufsenElektronikEAN: 5705260083842
Pris fra 1.561 krtil 2.079 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 518 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.411 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1561 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit
1.561 kr
Til butik
Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit billede

Produktspecifikationer

Kategori: Bluetooth højtalere
Farve: 1
Artikel nr.: 1734002
EAN: 5705260083842
Varenr.: 6213498
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
B&O Play Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2. generation - Sort
1.615 kr
Til butik
B&O Play Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2. generation - Sort billede

Produktinformation

Lille på en stor måde, Ultrakompakt med fantastisk lyd. Elegant uden at gå på kompromis med lyden. Helt vandtæt og nem at bære. Vandtæt bærbar Bluetooth-højttaler, Længere spilletid, helt vandtæt, integreret stemmestyring og højttalertelefon. Oplev den opgraderede version, der leverer fantastisk lyd på farten. Lyd, du gerne vil dele, Den lille Beosound A1 fylder nemt et helt rum med fantastisk lyd. Bassenheden, som ikke fås større til denne type kompakte højttalere, leverer stor og fyldig bas og intens dynamik. Og takket være den runde form spredes lyden i alle retninger, så alle kan være med. Masser af spilletid, Med op til 18 timers spilletid vil du sandsynligvis blive træt før Beosound A1. Afhængigt af lydstyrken kan denne lille højttaler holde gang i havefesten eller maratonmødet i timevis. Så du - og alle andre - får det hele med. Altid klar til at ringe, Tre mikrofoner, som er placeret i toppen, så talegengivelsen optimeres, gør Beosound A1 til den perfekte lyttehøjttaler til både hyggesnak og møder. Og med stemmeassistenten Alexa er det nu endnu nemmere at betjene den: Vælg en sang, planlæg din dag, eller tjek vejrudsigten uden at løfte en finger. Uden fejl, Perfekt musikgengivelse Den stabile forbindelse gør forskellen. Beosound A1 bruger Bluetooth 5.1-teknologi, hvilket betyder en bedre og mere stabil forbindelse med lavere energiforbrug. Og med Microsoft Swift Pair og Google Fast Pair kan du forbinde dine enheder endnu hurtigere. Ved poolen og i din lejlighed, Tag den med dig, når du går ud. Eller hæng den op på væggen. Beosound A1 er lavet til livet på farten og til at passe ind overalt. Uanset om du står i køkkenet eller ligger og steger i solen - med den støv- og vandtætte IP67-certificerede konstruktion behøver du ikke at være bange for noget. Elegant. Uanset om den er tændt eller slukket. Børstet, perforeret aluminium. Vandafvisende læder i høj kvalitet. Baseret på næsten et århundredes ekspertise. Beosound A1 er en iøjnefaldende højttaler, som både skiller sig ud og passer ind. Din personlige assistent, Få mest muligt ud af dagen. Beosound A1 er Microsoft Zoom-certificeret, hvilket betyder, at alle aspekter af online-tilstedeværelsen er hurtigere, klarere og mere intuitive. Tilsæt stor og fyldig lyd, og du har opskriften på en god og effektiv arbejdsdag. INKLUDERET I KASSEN, Beosound A1 2. generation, Kortfattet brugervejledning, USB-C til USB-A-kabel, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: B&O Play
Kategori: Bærbare højttalere
EAN: 5705260083842
Varenr.: D19617
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bang & Olufsen BeoSound A1 (2nd Gen) - Black Anthracite
1.642 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bluetooth-højttaler Bang & Olufsen Beosound A1 2. gen - sort anthracit
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bluetooth-højttaler Bang & Olufsen Beosound A1 2. gen - sort anthracit
1.719 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bang & Olufsen BeoPlay A1 Højttaler Sort
2.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.561 kr1.561 krKøb
2Teknikproffset DK1.615 kr1.674 krKøb
3Proshop DK1.642 kr1.642 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
6CompuMail DK2.079 kr2.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit

PriceData har fulgt prisen på Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.335 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.622 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.448 kr.

Den nuværende pris på 1.561 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Bang & Olufsen BeoPlay A1 - 2nd Edition - højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt - 2-vejs - sort anthracit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.561 kr61 kr (4%)
28. maj 20261.622 kr22 kr (1%)
25. maj 20261.600 kr188 kr (13%)
24. maj 20261.412 kr188 kr (12%)
23. maj 20261.600 kr188 kr (13%)
22. maj 20261.412 kr188 kr (12%)
21. maj 20261.600 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.601 kr20 kr (1%)
14. maj 20261.621 kr31 kr (2%)
11. apr. 20261.590 kr141 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret