Gå til hovedindhold

Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort

Bang & OlufsenElektronikEAN: 5705260096897
Pris fra 1.772 krtil 2.213 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 441 kr (20% besparelse)

Sammenlign priser på Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1772 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bang & Olufsen Beocom Portal Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
1.772 kr
Til butik
Bang & Olufsen Beocom Portal Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1307802
EAN: 5705260096897
Varenr.: 1001585239
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort
1.819 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Bang & Olufsen Beocom Portal - antracitsort
2.099 kr
Til butik
Trådløse hovedtelefoner Bang & Olufsen Beocom Portal - antracitsort billede

Produktinformation

Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsortBeocom liver hovedtelefoner optimeret til at arbejde hjemmefra, på kontoret eller on the go.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronik, konferenceBredde: 16.73 cmDybde: 9.26 cmFarve: AntracitsortFunktioner: LED-indikatorHøjde: 17.87 cmMaks. driftsafstand: 12 mMateriale: AluminiumtekstillædergummipolymerØrepudemateriale: HukommelsesskumProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløskablet - 35 mm jackstikUSB-CVægt: 282 gYderligere funktioner: TransparenstilstandLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Adaptive Noise CancellationAktiv støjfjerning: JaBlænder: 40 mmBluetooth audiocodec: SBCAACaptX AdaptiveBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Headset Profile (HSP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Human Interface Device Profile (HID)Bluetooth-version: Bluetooth 5.1Egenskaber: MultiPoint TechnologyGoogle Fast PairMicrosoft Swift PairApple MFIForbindelsesteknologi:...

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.99g
EAN: 5705260096897
Varenr.: 1830134
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Bang & Olufsen Beocom Portal - antracitsort
2.119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bang & Olufsen Beocom Portal Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
2.179 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bang & Olufsen Beoplay Portal UC - Black
2.213 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.772 kr1.772 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.819 kr1.819 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
5Ultrashop2.179 kr2.179 krKøb
6Proshop DK2.213 kr2.213 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort

PriceData har fulgt prisen på Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.772 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 1.824 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.802 kr.

Den nuværende pris på 1.772 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 16 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bang & Olufsen Beocom Portal - For Unified Communications - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C - antracitsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. dec. 20251.772 kr52 kr (3%)
20. dec. 20251.824 kr27 kr (2%)
19. dec. 20251.797 kr9 kr (0%)
18. dec. 20251.806 kr18 kr (1%)
17. dec. 20251.788 kr8 kr (0%)
16. dec. 20251.796 kr9 kr (0%)
15. dec. 20251.805 kr9 kr (0%)
14. dec. 20251.814 kr24 kr (1%)
13. dec. 20251.790 kr8 kr (0%)
12. dec. 20251.798 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret