Gå til hovedindhold

BALS CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100 mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid

BalsEludstyrEAN: 4024941024150
Pris fra 77,44 krtil 95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 17,56 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BALS CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100 mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.44 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CEE INDTAG VÆG H6/400/16/5/44
77,44 kr
Til butik
CEE INDTAG VÆG H6/400/16/5/44 billede

Produktinformation

CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid

Produktspecifikationer

Mærke: BALS
EAN: 4024941024150
Varenr.: 15842507587919
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee indtag væg h6/400/16/5/44
85 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BALS CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100 mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid
86 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Indtag Væg H6/400/16/5/44
86,2 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE vgindtag 400V 16A
92 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Cee Indtag Væg 16a/5p H6/400v/ip44
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100 mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100 mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN77,44 kr77,44 krKøb
2MaintainIt85 kr85 krKøb
3CS MEGASTORE DK86 kr125 krKøb
4Billigelogvvs.dk86,2 kr86,2 krKøb
5WATTOO.DK92 kr92 krKøb
6Elvvs.dk95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BALS CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100 mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid

PriceData har fulgt prisen på BALS CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100 mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid i 171 dage. Laveste pris i perioden er 77,44 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 77,44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for BALS CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100 mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for BALS CEE Vægindtag H6 400V 16A 5 polet rød breddexhøjde 75x100 mm, top M20 bund M20 IP44, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202677,44 kr3,83 kr (5%)
9. maj 202681,27 kr4,93 kr (6%)
25. apr. 202686,2 kr1,05 kr (1%)
18. apr. 202685,15 kr3,79 kr (5%)
14. apr. 202681,36 kr2,39 kr (3%)
13. apr. 202683,75 kr2,39 kr (3%)
21. mar. 202681,36 kr2,39 kr (3%)
6. mar. 202683,75 kr5,25 kr (6%)
5. mar. 202689 kr5,25 kr (6%)
27. feb. 202683,75 kr7,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret