Gå til hovedindhold

BALS CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid

BalsEludstyrEAN: 4024941240628
Pris fra 390,42 krtil 574,19 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 183,77 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 385,76 kr 14. apr.

Sammenlign priser på BALS CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390.42 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Indtag Væg H6/400/63/5/67
390,42 kr
Til butik
Cee Indtag Væg H6/400/63/5/67 billede

Produktinformation

CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid Søgetermer: 5412520445 - - 5412520445 - 4024941240628

Produktspecifikationer

Mærke: Bals
Kategori: Plumbing
EAN: 4024941240628
Varenr.: 8014223114562
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BALS CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid
406 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee indtag væg h6/400/63/5/67
406,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE vgindtag 400V 63A
432 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Cee Indtag Væg 63a/5p H6/400v/ip67
432 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
CEE INDTAG VÆG H6/400/63/5/67
574,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk390,42 kr390,42 krKøb
2CS MEGASTORE DK406 kr445 krKøb
3MaintainIt406,25 kr406,25 krKøb
4WATTOO.DK432 kr432 krKøb
5Elvvs.dk432 kr432 krKøb
6EL-NETSALG574,19 kr574,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BALS CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid

PriceData har fulgt prisen på BALS CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 367,09 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 442 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 390,42 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for BALS CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for BALS CEE Vægindtag H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32, forniklet IP67, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026390,42 kr15,58 kr (4%)
2. jun. 2026406 kr15,58 kr (4%)
1. jun. 2026390,42 kr15,58 kr (4%)
31. maj 2026406 kr15,58 kr (4%)
20. maj 2026390,42 kr15,58 kr (4%)
19. maj 2026406 kr15,58 kr (4%)
26. apr. 2026390,42 kr26,58 kr (6%)
25. apr. 2026417 kr31,24 kr (8%)
14. apr. 2026385,76 kr15,49 kr (4%)
13. apr. 2026401,25 kr15,49 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret