Gå til hovedindhold

BALS CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid

BalsEludstyrEAN: 4024941021487
Pris fra 53,93 krtil 60,19 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 6,26 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52 kr 24. mar.

Sammenlign priser på BALS CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53.93 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Stikprop H6/400/32/5/44
53,93 kr
Til butik
Cee Stikprop H6/400/32/5/44 billede

Produktinformation

CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid Søgetermer: 5412521499 - 2148 - 5412521499 - 4024941021487

Produktspecifikationer

Mærke: Bals
Kategori: Plumbing
EAN: 4024941021487
Varenr.: 8014227341634
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
CEE Stikprop H6 400V 32A 5 polet Rød Multigrip, Quick Connect ® IP44
54 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BALS CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid
55 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE stikprop 400V 32A
56 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee stikprop h6/400/32/5/44
56,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CEE STIKPROP H6/400/32/5/44
60,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk53,93 kr53,93 krKøb
2Elvvs.dk54 kr54 krKøb
3CS MEGASTORE DK55 kr94 krKøb
4WATTOO.DK56 kr56 krKøb
5MaintainIt56,25 kr56,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN60,19 kr60,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BALS CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid

PriceData har fulgt prisen på BALS CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 53,93 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for BALS CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for BALS CEE stikprop 32A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202653,93 kr
19. maj 202654 kr
8. maj 202653,93 kr
6. maj 202653 kr
5. maj 202653,93 kr
24. apr. 202653 kr
23. apr. 202653,28 kr
17. apr. 202653 kr1 kr (2%)
24. mar. 202652 kr1,28 kr (2%)
23. mar. 202653,28 kr1,28 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret