Gå til hovedindhold

Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde

Design By UsVæglampebeslagEAN: 5713874227330
Pris fra 2.392 krtil 3.490 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.098 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2392 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ballroom The Wall 37 væglampe, smoke
-31%2.392 kr
Før 3.490 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ballroom The Wall 37 væglampe, smoke billede

Produktinformation

Design By Us, Ballroom The Wall 37 væglampe, smoke. Materialet er mundblæst og håndmalet glas med sølv kant og sort ophæng. Lampen er til direkte vægmontering (der medfølger ikke ledning) Obs! Uensheder og små forskelligheder i glasset må påregnes pga. fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: Ballroom
EAN: 5713874227330
Varenr.: 22733
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde
-2%3.120 kr
Før 3.190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke er en populær lampe, fra det utraditionelle brand Design By Us. Den mundblæste glaskuppel, er håndmalet med enten messing eller sølv, på facetkanten. Det ligger i Design By Us’ DNA, at være glad for farver, hvilket tydeligt ses i serien af Ballroom lamper, der kommer i flere forskellige farver. Væglampen få i to forskellige størrelser, med en højde på henholdsvis 37 eller 57 centimeter. Afhængig af skærmens farve, kommer væglampen med en base i enten messing eller sort, hvorpå afbryderen er placeret. Perfekt som kontrast til de hvide vægge i den skandinaviske indretning. NB! Fordi glasskærmene er mundblæste kan der forekomme ujævnheder i glasset. Hele Ballroom serien består af pendlen i to størrelser, en dekorativ loftlampe samt gulv-, væg- og bordlampe..

Produktspecifikationer

Mærke: DESIGN BY US
Kategori: Væglamper
Materiale: Glas
Artikel nr.: 22733
EAN: 5713874227330
Varenr.: 10027994
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Design By Us Ballroom væglampe Ø20 cm Smoke
-14%3.490 kr
Før 4.043 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk2.392 kr2.392 krKøb
2Lampemesteren DK3.120 kr3.120 krKøb
3KitchenTime DK3.490 kr3.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde i 161 dage. Laveste pris i perioden er 2.392 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 3.150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.626 kr.

Den nuværende pris på 2.392 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Ballroom The Wall Væglampe 37cm Smoke Ballroom Short DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20262.392 kr400 kr (14%)
17. maj 20262.792 kr348 kr (11%)
16. maj 20263.140 kr348 kr (12%)
29. apr. 20262.792 kr397 kr (17%)
27. apr. 20262.395 kr397 kr (14%)
22. apr. 20262.792 kr397 kr (17%)
21. apr. 20262.395 kr755 kr (24%)
20. apr. 20263.150 kr10 kr (0%)
19. apr. 20263.140 kr745 kr (31%)
16. apr. 20262.395 kr397 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret