Gå til hovedindhold

Bakker Elkhuizen Oyster - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv

Bakker ElkhuizenMus og trackballsEAN: 8717399995207
Pris fra 1.613 krtil 2.185 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 572 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bakker Elkhuizen Oyster - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1613 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bakker Elkhuizen Oyster Trådløs Sort Sølv
1.613 kr
Til butik
Bakker Elkhuizen Oyster Trådløs Sort Sølv billede

Produktinformation

BakkerElkhuizen Oyster - Mus - højre- og venstrehåndet - 5 knapper - trådløs

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BNEOYMW
EAN: 8717399995207
Varenr.: 992866393
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bakker Elkhuizen Oyster - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv
1.874 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
BakkerElkhuizen Oyster - trådløs ergonomisk mus (sort/sølv)
-10%1.899 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BakkerElkhuizen Oyster - trådløs ergonomisk mus (sort/sølv) billede

Produktinformation

BakkerElkhuizen Oyster - Mus - højre- og venstrehåndet - 5 knapper - trådløsGenereltBredde: 9 cmDybde: 10 cmEnhedstype: MusHøjde: 5.3 cmOversigt: Højre- og venstrehåndetVægt: 150 gIndgangsudstyrAntal knapper: 5Bevægelsesopløsning: 1200 dpiEgenskaber: Scrollhjul, justerbar hældningsvinkelForbindelsesteknologi: Trådløs...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer mus
Vægt: 0.19g
EAN: 8717399995207
Varenr.: 2107571
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
BakkerElkhuizen Oyster - trådløs ergonomisk mus (sort/sølv)
-9%1.919 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Oyster wireless mouse
2.185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakker Elkhuizen Oyster - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakker Elkhuizen Oyster - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.613 kr1.613 krKøb
2Proshop DK1.874 kr1.874 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
5HUMA.dk2.185 kr2.185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bakker Elkhuizen Oyster - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv

PriceData har fulgt prisen på Bakker Elkhuizen Oyster - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv i 101 dage. Laveste pris i perioden er 1.613 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.981 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.799 kr.

Den nuværende pris på 1.613 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Bakker Elkhuizen Oyster - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Bakker Elkhuizen Oyster - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.613 kr174 kr (10%)
25. apr. 20261.787 kr6 kr (0%)
22. apr. 20261.781 kr200 kr (10%)
20. apr. 20261.981 kr107 kr (6%)
18. apr. 20261.874 kr59 kr (3%)
15. apr. 20261.815 kr14 kr (1%)
8. apr. 20261.801 kr34 kr (2%)
29. mar. 20261.835 kr54 kr (3%)
28. mar. 20261.781 kr73 kr (4%)
21. mar. 20261.708 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret