Gå til hovedindhold

Homeshop Bakkebord Bakkebord i teaktræ 29*39*h49,5 cm - 7501005

HomeshopSidebordeEAN: 5713917019137
Pris fra 299 krtil 364 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 26. maj

Sammenlign priser på Bakkebord Bakkebord i teaktræ 29*39*h49,5 cm - 7501005 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Ronda Teak Bakkebord H49,5 cm
-25%299 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Ronda Teak Bakkebord H49,5 cm billede

Produktinformation

Helt stilrent bakkebord i teaktræ Brug bakkebordet sammen med dine andre teaktræ-møbler eller som sidebord med nogle farverige blomster. Bakken kan let løftes af benene som kan slås sammen og nemt pakkes til side efter behov. Mål: L39 x B29 x H49,5 cm Væg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917019137
Varenr.: 43920428728572
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bakkebord Bakkebord i teaktræ 29*39*h49,5 cm - 7501005
300 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ronda sofabord bakkebord teak
309 kr
Til butik
Ronda sofabord bakkebord teak billede

Produktinformation

Ronda sofabord bakkebord teak er en Sofaborde i farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Ronda sofabord bakkebord teak. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Sofaborde
Materiale: Teak
Størrelse: 29 cm x 50 cm
Vægt: 1.4g
Artikel nr.: 46-7501005
EAN: 5713917019137
Varenr.: 46-7501005
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Ronda Bakkebord - Bakkebord, Teak, Natur 29X39X49,5 Cm
364 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakkebord Bakkebord i teaktræ 29*39*h49,5 cm - 7501005 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakkebord Bakkebord i teaktræ 29*39*h49,5 cm - 7501005 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven299 kr299 krKøb
2Homeshop DK300 kr300 krKøb
3ebuy24 DK309 kr358 krKøb
4Billige Bolig Møbler364 kr364 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bakkebord Bakkebord i teaktræ 29*39*h49,5 cm - 7501005

PriceData har fulgt prisen på Bakkebord Bakkebord i teaktræ 29*39*h49,5 cm - 7501005 i 140 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Bakkebord Bakkebord i teaktræ 29*39*h49,5 cm - 7501005. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Bakkebord Bakkebord i teaktræ 29*39*h49,5 cm - 7501005 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026299 kr20 kr (7%)
26. maj 2026279 kr20 kr (7%)
24. maj 2026299 kr20 kr (7%)
29. apr. 2026279 kr20 kr (7%)
28. apr. 2026299 kr20 kr (7%)
6. apr. 2026279 kr20 kr (7%)
5. apr. 2026299 kr20 kr (7%)
22. mar. 2026279 kr20 kr (7%)
22. feb. 2026299 kr20 kr (7%)
11. feb. 2026279 kr30 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret