Gå til hovedindhold

BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre

BAIERAdaptereEAN: 4986362381437
Pris fra 259 krtil 390 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre
259 kr
Til butik
BAIER Jordspydsadapter  Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd   Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAIER
Kategori: Diverse Bor
Farve: 1
Artikel nr.: DRC17
EAN: 4986362381437
Varenr.: 10297366
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JORDSPYDSADAPTER SDS-PLUS
275,31 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Baier jordspydsadapter, DRC17, SDS-plus
280 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Baier jordspydsadapter SDS+ 20mm
-11%287,67 kr
Før 322,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Jordspydsadapter sds-plus
301,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Baier Jordspydsadapter Sds-Plu Til alle jordspyd Ø20mm, dybde 14mm
390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
2EL-GROSSISTEN275,31 kr275,31 krKøb
3WATTOO.DK280 kr280 krKøb
4Globaltools.dk287,67 kr287,67 krKøb
5MaintainIt301,25 kr301,25 krKøb
6vvsfittings.dk390 kr390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre

PriceData har fulgt prisen på BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre i 182 dage. Laveste pris i perioden er 244 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 293,89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026259 kr16,31 kr (6%)
29. maj 2026275,31 kr16,31 kr (6%)
28. maj 2026259 kr16,31 kr (6%)
25. maj 2026275,31 kr16,31 kr (6%)
23. maj 2026259 kr5 kr (2%)
22. maj 2026264 kr11,31 kr (4%)
21. maj 2026275,31 kr16,31 kr (6%)
18. maj 2026259 kr16,31 kr (6%)
17. maj 2026275,31 kr16,31 kr (6%)
16. maj 2026259 kr16,31 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret