Gå til hovedindhold

BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre

BaierAdaptereEAN: 4986362381437
Pris fra 280 krtil 390 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 30. maj

Sammenlign priser på BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 280 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Baier jordspydsadapter, DRC17, SDS-plus
280 kr
Til butik
Baier jordspydsadapter, DRC17, SDS-plus billede

Produktspecifikationer

Mærke: Baier
Kategori: WATTOO.DK Mrker Baier
EAN: 4986362381437
Varenr.: 4438001765
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Baier jordspydsadapter SDS+ 20mm
-11%287,67 kr
Før 322,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baier jordspydsadapter SDS+ 20mm billede

Produktinformation

Denne adapter med en diameter på 20 mm er specielt udviklet til effektiv og sikker anvendelse med jordspyd af både galvaniseret stål og kobber. Adapteren er designet til at være kompatibel med alle SDS Plus borehamre, hvilket gør den til en essentiel og a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Baier
Kategori: Batteri bore og slagboremaskiner
EAN: 4986362381437
Varenr.: 504790
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Jordspydsadapter Sds-Plus
292,79 kr
Til butik
Jordspydsadapter Sds-Plus billede

Produktinformation

Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre. Jordspydsadapter Ø20mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre Søgetermer: 9097700713 -...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Baier
Kategori: Tools
EAN: 4986362381437
Varenr.: 8645354094929
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Jordspydsadapter sds-plus
301,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre
303 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Baier Jordspydsadapter Sds-Plu Til alle jordspyd Ø20mm, dybde 14mm
390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK280 kr280 krKøb
2Globaltools.dk287,67 kr287,67 krKøb
3Billigelogvvs.dk292,79 kr292,79 krKøb
4MaintainIt301,25 kr301,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK303 kr342 krKøb
6vvsfittings.dk390 kr390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre

PriceData har fulgt prisen på BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre i 182 dage. Laveste pris i perioden er 244 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 293,89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 280 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for BAIER Jordspydsadapter Ø 20 mm passer til både galv. og kobber jordspyd Med SDS Plus, så den kan bruges på alle borehamre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026280 kr21 kr (8%)
30. maj 2026259 kr16,31 kr (6%)
29. maj 2026275,31 kr16,31 kr (6%)
28. maj 2026259 kr16,31 kr (6%)
25. maj 2026275,31 kr16,31 kr (6%)
23. maj 2026259 kr5 kr (2%)
22. maj 2026264 kr11,31 kr (4%)
21. maj 2026275,31 kr16,31 kr (6%)
18. maj 2026259 kr16,31 kr (6%)
17. maj 2026275,31 kr16,31 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret