Gå til hovedindhold

BAIER Diamantskive (blå) Ø150x22 mm for beton

BaierSavklingerEAN: 4046382052721
Pris fra 672 krtil 730 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 650 kr 9. maj

Sammenlign priser på BAIER Diamantskive (blå) Ø150x22 mm for beton og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 672 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Diamantskive 150MM hård T/BDN453
672 kr
Til butik
Diamantskive 150MM hård T/BDN453 billede

Produktinformation

BAIER Diamantskive blå serie for beton

Produktspecifikationer

Mærke: Baier
Kategori: Rillefræsere
EAN: 4046382052721
Varenr.: 199785
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DIAMANTSKIVE BLÅ Ø150MM BETON
673,36 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAIER Diamantskive (blå) Ø150x22 mm for beton
700 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Baier diamantskæreskive beton 'blå' 150mm
-4%703,77 kr
Før 735 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Diamantskive Blå Ø150Mm Beton
707,68 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Diamantskive blå ø150mm beton
730 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAIER Diamantskive (blå) Ø150x22 mm for beton koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAIER Diamantskive (blå) Ø150x22 mm for beton koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk672 kr672 krKøb
2EL-GROSSISTEN673,36 kr673,36 krKøb
3CS MEGASTORE DK700 kr700 krKøb
4Globaltools.dk703,77 kr703,77 krKøb
5Billigelogvvs.dk707,68 kr707,68 krKøb
6MaintainIt730 kr730 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAIER Diamantskive (blå) Ø150x22 mm for beton

PriceData har fulgt prisen på BAIER Diamantskive (blå) Ø150x22 mm for beton i 162 dage. Laveste pris i perioden er 645 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 673,36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 655 kr.

Den nuværende pris på 672 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for BAIER Diamantskive (blå) Ø150x22 mm for beton. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for BAIER Diamantskive (blå) Ø150x22 mm for beton de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026672 kr1,36 kr (0%)
24. maj 2026673,36 kr1,36 kr (0%)
19. maj 2026672 kr11 kr (2%)
13. maj 2026661 kr1 kr (0%)
11. maj 2026660 kr10 kr (2%)
9. maj 2026650 kr10 kr (2%)
8. maj 2026660 kr10 kr (2%)
2. maj 2026650 kr11 kr (2%)
1. maj 2026661 kr11 kr (2%)
17. apr. 2026650 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret