Gå til hovedindhold

Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm

BahcoRedskaberEAN: 7314150010783
Pris fra 93 krtil 155 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO skruetrækker ph 2 100 mm be-8620
93 kr
Til butik
BAHCO skruetrækker ph 2 100 mm be-8620 billede

Produktinformation

Bahco BE-8620 manuel skruetrækker Enkelt Standard skruetrækker

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: BE-8620
EAN: 7314150010783
Varenr.: 2948488
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco Ergo stjerne skruetrækker - PH2
95 kr
Til butik
Bahco Ergo stjerne skruetrækker - PH2 billede

Produktinformation

Bahco PH2 skruetrækker med gummigreb Bahco PH2 stjerneskruetrækker med 3-komponent håndtag til maksimal brugervenlighed, det bløde materiale med nubret overflade giver overlegent greb og større kraftoverførsel., samt at det asymetriske greb forhindrer rul...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruetrækkere
Størrelse: 2x100mm
EAN: 7314150010783
Varenr.: 881703470
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER PH2X100
106,18 kr
Til butik
SKRUETRÆKKER PH2X100 billede

Produktinformation

ERGO™ Skruetrækkere for Phillips® skruer BE-8600 - BE-8624 •Skruetrækker udviklet i henhold til Bahco´s ERGO™ program •For Phillips-skruer •Ergonomisk 3-komponent skaft, med yderstruktur som sikrer et meget højt vridmoment &bull

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
EAN: 7314150010783
Varenr.: 15843322757455
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ergo skruetrækker PH2×100 mm
-37%107,65 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco BE-8620, 36 mm, 222 mm, 36 mm, 106 g
108 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm
110 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BAHCO stjerneskruetrækker BE8620 PH2 x 100 mm
130 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm
137,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco skruetrækker BE-8620, PH2
139 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Skruetrækker PH2x100 mm Ergo, Bahco BE-8620
139 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGO Philips PH 2 Skruetrækker
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK93 kr132 krKøb
2LavprisVærktøj95 kr95 krKøb
3EL-GROSSISTEN106,18 kr106,18 krKøb
4Globaltools.dk107,65 kr107,65 krKøb
5CS MEGASTORE DK108 kr147 krKøb
6Elvvs.dk110 kr110 krKøb
7Homeshop DK130 kr130 krKøb
8vvsfittings.dk137,5 kr137,5 krKøb
9BilligVVS DK139 kr139 krKøb
10CompletVVS139 kr139 krKøb
11Specialbutikken155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm

PriceData har fulgt prisen på Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm i 131 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PH2 x 100 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202693 kr2 kr (2%)
9. apr. 202691 kr2 kr (2%)
21. mar. 202689 kr1 kr (1%)
20. mar. 202690 kr1 kr (1%)
4. mar. 202689 kr3 kr (3%)
14. feb. 202686 kr3 kr (3%)
13. feb. 202689 kr3 kr (3%)
5. feb. 202686 kr11 kr (11%)
3. feb. 202697 kr11 kr (13%)
28. jan. 202686 kr11 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret