Gå til hovedindhold

Bahco Ss103 Topnøglesæt 1/4´´ og 1/2´´ med 103 dele (4-34 mm)

BahcoRedskaber103 dele komplet sætProfessionelt håndværkEAN: 7314150257119

Bahco S103 er et komplet topnøglesæt med 103 dele til 1/4" og 1/2" anvendelser. Inkluderer toppe, bits, nøgler og tilbehør i robust kuffert. Læs mere

Pris fra 1.716 krtil 2.402,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 686,5 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.675 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Bahco Ss103 Topnøglesæt 1/4´´ og 1/2´´ med 103 dele (4-34 mm) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1716 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Topnøglesæt bahco1/4-1/2 - s103
1.716 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco S106 1/4" & 1/2" topnøglesæt - 106dele
1.716 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco S103, 9,07 kg
1.852 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Bahco topnøglesæt 1/4"" + 1/2"" 103 dele"
1.999 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco Ss103 Topnøglesæt 1/4´´ og 1/2´´ med 103 dele (4-34 mm)
2.100 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Topnøglesæt 1/4"+1/2" 103 dele
2.168,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco S103 Topnøglesæt 1/4'' og 1/2'' med 103 dele (4-34 mm)
2.402,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Ss103 Topnøglesæt 1/4´´ og 1/2´´ med 103 dele (4-34 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Ss103 Topnøglesæt 1/4´´ og 1/2´´ med 103 dele (4-34 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.716 kr1.716 krKøb
2LavprisVærktøj1.716 kr1.716 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.852 kr1.852 krKøb
4Greenline1.999 kr1.999 krKøb
5Elvvs.dk2.100 kr2.100 krKøb
6MaintainIt2.168,75 kr2.168,75 krKøb
7vvsfittings.dk2.402,5 kr2.402,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bahco S103 Topnøglesæt 1/4" og 1/2" med 103 dele

Bahco

Bahco S103 er et komplet topnøglesæt med 103 dele til 1/4" og 1/2" anvendelser. Inkluderer toppe, bits, nøgler og tilbehør i robust kuffert.

• topnøglesæt
• skraldenøgle
• bahco værktøj
• topnøgler
• bits sæt
• håndværktøj
• mekanikersæt
• Professionelt håndværk
• 103 dele komplet sæt

Beskrivelse

Bahco S103 Topnøglesæt er det ultimative værktøjssæt til både professionelle håndværkere og private brugere. Dette omfattende sæt indeholder 103 dele fordelt mellem 1/4" og 1/2" systemerne, hvilket gør det perfekt til en bred vifte af opgaver. Sættet inkluderer korte og lange sekskanttoppe fra 4-34 mm, ring-gaffelnøgler 7-19 mm, slimline skraldenøgler med 72 tænder og 5° arbejdsvinkel, samt et komplet sæt bits til Phillips, Pozidriv, Unbrako og TORX skruer. Alt værktøj er fremstillet i højtlegeret, matforkromet stål efter ISO 1174 og DIN 3120 standarder, hvilket sikrer lang levetid og præcis pasform. Leveres i en robust, slagfast kuffert der er både olie- og temperaturbestandig, perfekt til transport og opbevaring på værkstedet eller hjemme.

Specifikationer

mål:42.5 x 37.0 x 10.5 cm
vægt:9.08 kg
bits_torx:T6, T8, T9, T10, T15, T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
materiale:Højtlegeret matforkromet stål
antal_dele:103 dele
standarder:ISO 1174, DIN 3120
forlængere:100 mm (1/4"), 125 mm og 250 mm (1/2")
bits_unbrako:3, 4, 5, 6, 7, 8 mm
arbejdsvinkel:
bits_phillips:PH1, PH2, PH3
bits_pozidriv:PZ1, PZ2, PZ3
toppe_1_2_korte:10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 27, 30, 32, 34 mm
toppe_1_2_lange:10, 13, 16, 17, 18, 19 mm
toppe_1_4_korte:4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm
toppe_1_4_lange:7, 8, 9, 10, 11, 13 mm
unbrako_nøgler:1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm
kuffert_materiale:Slagfast, olie- og temperaturbestandig plast
ring_gaffelnøgler:7-19 mm (13 stk)
skraldenøgle_tænder:72 tænder

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad indeholder Bahco S103 topnøglesættet?

Sættet indeholder 103 dele: 1/4" og 1/2" toppe (4-34 mm), ring-gaffelnøgler (7-19 mm), bits til Phillips/Pozidriv/TORX/Unbrako, skraldenøgler, adaptere og unbrako-nøgler i robust kuffert.

Er værktøjet egnet til professionel brug?

Ja, alle dele er fremstillet i højtlegeret matforkromet stål efter ISO 1174 og DIN 3120 standarder, hvilket sikrer professionel kvalitet og lang levetid.

Hvor meget vejer topnøglesættet?

Bahco S103 vejer 9.08 kg og kommer i en robust kuffert med målene 42.5 x 37.0 x 10.5 cm, perfekt til transport og opbevaring.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco Ss103 Topnøglesæt 1/4´´ og 1/2´´ med 103 dele (4-34 mm)

PriceData har fulgt prisen på Bahco Ss103 Topnøglesæt 1/4´´ og 1/2´´ med 103 dele (4-34 mm) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.608 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.699 kr.

Den nuværende pris på 1.716 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 19 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bahco Ss103 Topnøglesæt 1/4´´ og 1/2´´ med 103 dele (4-34 mm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bahco Ss103 Topnøglesæt 1/4´´ og 1/2´´ med 103 dele (4-34 mm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 20261.716 kr41 kr (2%)
7. mar. 20261.675 kr80 kr (5%)
4. mar. 20261.755 kr39 kr (2%)
14. feb. 20261.716 kr35 kr (2%)
13. feb. 20261.751 kr35 kr (2%)
5. feb. 20261.716 kr39 kr (2%)
3. feb. 20261.755 kr39 kr (2%)
2. feb. 20261.716 kr108 kr (7%)
1. feb. 20261.608 kr8 kr (0%)
31. jan. 20261.616 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret