Gå til hovedindhold

Bahco Skruetrækkersæt 6 dele LI/PZ, Ergo, BE-9882

BahcoRedskaberProfessionel kvalitetHåndværk og reparationerEAN: 7314151839284

BAHCO skruetrækkersæt med 6 dele til alle skruetyper. Indeholder 4 fladskruetrækkere og 2 Pozidriv-skruetrækkere i høj kvalitet til professionelt håndværk. Læs mere

Pris fra 188 krtil 325 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco Skruetrækkersæt 6 dele LI/PZ, Ergo, BE-9882 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco BE-9882, 450 g
188 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco ergo skruetrækkersæt m. 6 dele
189 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BAHCO skruetrækkersæt, 6 dele kærv/PZ
240 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO BE-9882 manual screwdriver
240 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ergo skruetrækkersæt BE-9882 6 dele
-37%273,25 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco skruetrækkersæt BE-9882 LK og PZ (6 STK.)
277 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKERSÆT LK OG PZ
280,24 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
SKRUETRÆKKERSÆT LK OG PZ
280,24 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skruetrækkersæt Lk Og Pz
286,57 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skruetrækkersæt lk og pz
295 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco Skruetrækkersæt 6 dele
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Skruetrækkersæt 6 dele LI/PZ, Ergo, BE-9882 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Skruetrækkersæt 6 dele LI/PZ, Ergo, BE-9882 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
2LavprisVærktøj189 kr189 krKøb
3Homeshop DK240 kr240 krKøb
4Proshop DK240 kr279 krKøb
5Globaltools.dk273,25 kr273,25 krKøb
6Elvvs.dk277 kr277 krKøb
7EL-GROSSISTEN280,24 kr280,24 krKøb
8EL-NETSALG280,24 kr280,24 krKøb
9Billigelogvvs.dk286,57 kr286,57 krKøb
10MaintainIt295 kr295 krKøb
11BilligVVS DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

BAHCO skruetrækkersæt 6 dele kærv/PZ

Bahco

BAHCO skruetrækkersæt med 6 dele til alle skruetyper. Indeholder 4 fladskruetrækkere og 2 Pozidriv-skruetrækkere i høj kvalitet til professionelt håndværk.

• skruetrækkere
• værktøjssæt
• bahco værktøj
• håndværktøj
• skruetrækker sæt
• pozidriv
• fladskruetrækker
• Håndværk og reparationer
• Professionel kvalitet

Beskrivelse

BAHCO skruetrækkersæt BE-9882 består af 6 skruetrækkere til forskellige skruetyper. Sættet indeholder 4 fladskruetrækkere og 2 Pozidriv-skruetrækkere, alle fremstillet i høj kvalitet med ergonomiske håndtag. Ideelt til både professionelle håndværkere og hjemmebrug. BAHCO er kendt for deres pålidelige værktøj med lang levetid og præcis pasform. Skruetrækkerne har komfortable håndtag der giver godt greb og reducerer træthed ved længere brug. Perfekt til møbelopbygning, reparationer og almindeligt vedligeholdelsesarbejde i hjemmet eller værkstedet.

Specifikationer

type:Kærv/PZ (Pozidriv)
vægt:450 gram
indhold:4 fladskruetrækkere + 2 Pozidriv
håndtag:Ergonomisk design
materiale:Høj kvalitet stål
antal_dele:6 stk
model_nummer:BE-9882
producent_varenummer:9882

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad indeholder skruetrækkersættet?

Sættet indeholder 6 skruetrækkere: 4 fladskruetrækkere og 2 Pozidriv-skruetrækkere, alle med ergonomiske håndtag.

Er BAHCO værktøj af god kvalitet?

Ja, BAHCO er et anerkendt svensk værktøjsmærke kendt for høj kvalitet, præcision og lang levetid på deres produkter.

Kan jeg bruge disse skruetrækkere til elektronik?

Dette sæt er primært til almindelige skruer. Til elektronik anbefales specialiserede præcisionsskruetrækkere med mindre spidser.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco Skruetrækkersæt 6 dele LI/PZ, Ergo, BE-9882

PriceData har fulgt prisen på Bahco Skruetrækkersæt 6 dele LI/PZ, Ergo, BE-9882 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bahco Skruetrækkersæt 6 dele LI/PZ, Ergo, BE-9882. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bahco Skruetrækkersæt 6 dele LI/PZ, Ergo, BE-9882 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026188 kr1 kr (1%)
5. maj 2026189 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026188 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026189 kr7 kr (4%)
20. mar. 2026196 kr7 kr (4%)
4. mar. 2026189 kr8 kr (4%)
14. feb. 2026181 kr7 kr (4%)
13. feb. 2026188 kr7 kr (4%)
5. feb. 2026181 kr37 kr (17%)
3. feb. 2026218 kr37 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret