Gå til hovedindhold

Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele

BahcoVærktøjsnøglerRobust impakttopProfessionelt håndværkEAN: 7314150104031

Bahco S160 Impakt Kontakt til professionel brug. Robust svensk kvalitet designet til hårdere jobs med maksimal holdbarhed og præcision. Læs mere

Pris fra 274 krtil 429 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco S160 1/4" topnøglesæt - 16 dele
274 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco S160, 1,06 kg
285 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Topnglest 1/4", 16 dele - Bahco
339 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele
339 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco Topnøglesæt 1/4" 16 dele
353 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Bahco topnøglesæt 1/4"" 16 dele"
359 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Topnøglesæt 1/4" 16 Dele
362,29 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Topnøglesæt 1/4" 16 dele
372,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Topnøglesæt mm 1/4"firk. S160
-37%381,1 kr
Før 601,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco S160 Topnøglesæt 1/4" - 16 dele
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj274 kr274 krKøb
2CS MEGASTORE DK285 kr324 krKøb
3WATTOO.DK339 kr339 krKøb
4LavprisVVS339 kr339 krKøb
5Elvvs.dk353 kr353 krKøb
6Greenline359 kr359 krKøb
7Billigelogvvs.dk362,29 kr362,29 krKøb
8MaintainIt372,5 kr372,5 krKøb
9Globaltools.dk381,1 kr381,1 krKøb
10BilligVVS DK429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bahco S160 Impakt Kontakt

Bahco

Bahco S160 Impakt Kontakt til professionel brug. Robust svensk kvalitet designet til hårdere jobs med maksimal holdbarhed og præcision.

• bahco værktøj
• impakt top
• impaktskruetrækker
• professionelt værktøj
• svensk værktøj
• håndværktøj
• Professionelt håndværk
• Robust impakttop

Beskrivelse

Bahco S160 Impakt Kontakt er en professionel impakttop designet til krævende opgaver. Som en del af Bahcos omfattende værktøjssortiment leverer S160 den robusthed og præcision, som professionelle håndværkere kræver. Den svenske kvalitet sikrer lang holdbarhed selv under intensive arbejdsforhold. Produktet vejer 1,06 kg og er optimeret til brug med impaktskruetrækere. Ideal til byggeri, installation og reparationsarbejde hvor standard værktøj ikke er tilstrækkeligt. Bahco har over 150 års erfaring med værktøjsproduktion og S160 repræsenterer den moderne udvikling af deres traditionsrige håndværk.

Specifikationer

type:Impakt kontakt
model:S160
vægt:1,06 kg
mærke:BAHCO
materiale:Hærdet stål
anvendelse:Professionel brug
oprindelse:Sverige
kompatibilitet:Impaktskruetrækere

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad bruges Bahco S160 til?

S160 er en impakt kontakt designet til brug med impaktskruetrækere til krævende professionelle opgaver som installation og byggeri.

Hvor meget vejer værktøjet?

Bahco S160 vejer 1,06 kg, hvilket giver god balance mellem styrke og håndterbarhed.

Er det kompatibelt med alle impaktskruetrækere?

S160 er designet til at være kompatibel med standard impaktskruetrækere og følger industristandarder for tilslutning.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele

PriceData har fulgt prisen på Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 304 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 274 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026274 kr30 kr (10%)
30. maj 2026304 kr30 kr (11%)
9. maj 2026274 kr17 kr (6%)
8. maj 2026291 kr17 kr (6%)
7. apr. 2026274 kr5 kr (2%)
21. mar. 2026279 kr10 kr (3%)
20. mar. 2026289 kr10 kr (4%)
4. mar. 2026279 kr5 kr (2%)
2. mar. 2026274 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026273 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret