Gå til hovedindhold

Bahco PC-22-GT7, Rygsav, Sort, Rød, Rustfrit stål, Sort, Rød, 1 stk, 55 cm, 420 g

BAHCORedskaberEAN: 7311518263393
Pris fra 140 krtil 162,74 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 22,74 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco PC-22-GT7, Rygsav, Sort, Rød, Rustfrit stål, Sort, Rød, 1 stk, 55 cm, 420 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Håndsav procut 22 gt7
140 kr
Til butik
BAHCO Håndsav procut 22 gt7 billede

Produktinformation

Bahco PC-22-GT7 håndsav Rygsav 55 cm Sort, Rød, Rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: PC-22-GT7
EAN: 7311518263393
Varenr.: 2948428
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco PC-22-GT7, Rygsav, Sort, Rød, Rustfrit stål, Sort, Rød, 1 stk, 55 cm, 420 g
160 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bahco hndsav PC-GT7, 550 mm, 7/8 tpi
162 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Håndsav Procut 22" GT7
-36%162,74 kr
Før 256,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco PC-22-GT7, Rygsav, Sort, Rød, Rustfrit stål, Sort, Rød, 1 stk, 55 cm, 420 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco PC-22-GT7, Rygsav, Sort, Rød, Rustfrit stål, Sort, Rød, 1 stk, 55 cm, 420 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK140 kr179 krKøb
2CS MEGASTORE DK160 kr199 krKøb
3WATTOO.DK162 kr162 krKøb
4Globaltools.dk162,74 kr162,74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco PC-22-GT7, Rygsav, Sort, Rød, Rustfrit stål, Sort, Rød, 1 stk, 55 cm, 420 g

PriceData har fulgt prisen på Bahco PC-22-GT7, Rygsav, Sort, Rød, Rustfrit stål, Sort, Rød, 1 stk, 55 cm, 420 g i 163 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bahco PC-22-GT7, Rygsav, Sort, Rød, Rustfrit stål, Sort, Rød, 1 stk, 55 cm, 420 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bahco PC-22-GT7, Rygsav, Sort, Rød, Rustfrit stål, Sort, Rød, 1 stk, 55 cm, 420 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026140 kr8 kr (5%)
30. apr. 2026148 kr2 kr (1%)
17. mar. 2026150 kr17 kr (10%)
16. mar. 2026167 kr4,26 kr (3%)
14. mar. 2026162,74 kr12,74 kr (8%)
28. feb. 2026150 kr10 kr (7%)
30. dec. 2025140 kr13 kr (10%)
28. dec. 2025127 kr13 kr (9%)
27. dec. 2025140 kr13 kr (10%)
21. dec. 2025127 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret