Gå til hovedindhold

Bahco Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele (4-13 mm), Topnøglesæt, 1/4, Metric, 12 hoved(er), 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm, Stål

BahcoRedskaber25 dele kompaktsætProfessionelt håndværkEAN: 7314153013422

BAHCO SL25 Mini Topnøglesæt med 25 dele inkl. 12 fatninger, topnøgle, bits og forlængelsesbarre. Perfekt til professionelle og hobbybrugere med etui. Læs mere

Pris fra 190 krtil 366,25 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 176,25 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 23. maj

Sammenlign priser på Bahco Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele (4-13 mm), Topnøglesæt, 1/4, Metric, 12 hoved(er), 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm, Stål og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 15 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bahco Mini topnøglesæt 1/4" med 25 dele (4-13 mm)
190 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele (4-13 mm), Topnøglesæt, 1/4, Metric, 12 hoved(er), 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm, Stål
210 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco SL25 1/4" mini topnøglesæt - 25 dele
211 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Topnøglesæt mm 1/4" firk. SL25
-46%211,25 kr
Før 393,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO SL25 25 Piece Socket Set
213 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bahco SL25 mini topnglest, 1/4", 4-13 mm, 25 dele
219 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco SL25 1/4" mini topnøglesæt med 25 dele
219 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Bahco topnøglesæt 1/4"" 25 dele"
229 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOPNØGLESÆT 1/4" 4-13MM SL25
244,04 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco 1/4" Topnøglesæt SL25
247,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco SL25 Mini topnøglesæt 1/4´´ med 25 dele (4-13 mm)
253 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Topnøglesæt 1/4" 4-13mm sl25
266,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco SL25 Mini Topnøglesæt 1/4" - 25 dele
269 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Mini topnøglesæt Bahco, 12 stk. 1/4, 6-kt toppe 4 - 13 mm
309 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco SL25 Mini topnøglesæt 1/4'' med 25 dele (4-13 mm)
366,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele (4-13 mm), Topnøglesæt, 1/4, Metric, 12 hoved(er), 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm, Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele (4-13 mm), Topnøglesæt, 1/4, Metric, 12 hoved(er), 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm, Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK190 kr190 krKøb
2CS MEGASTORE DK210 kr249 krKøb
3LavprisVærktøj211 kr211 krKøb
4Globaltools.dk211,25 kr211,25 krKøb
5Proshop DK213 kr252 krKøb
6WATTOO.DK219 kr219 krKøb
7LavprisVVS219 kr219 krKøb
8Greenline229 kr229 krKøb
9EL-GROSSISTEN244,04 kr244,04 krKøb
10Specialbutikken247,5 kr247,5 krKøb
11Elvvs.dk253 kr253 krKøb
12MaintainIt266,25 kr266,25 krKøb
13BilligVVS DK269 kr269 krKøb
14CompletVVS309 kr309 krKøb
15vvsfittings.dk366,25 kr366,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

BAHCO SL25 Mini Topnøglesæt 1/4" med 25 dele

Bahco

BAHCO SL25 Mini Topnøglesæt med 25 dele inkl. 12 fatninger, topnøgle, bits og forlængelsesbarre. Perfekt til professionelle og hobbybrugere med etui.

• topnøglesæt
• fatningssæt
• skruetrækkerbits
• værktøjssæt
• bahco værktøj
• mini topnøgler
• professionelt værktøj
• Professionelt håndværk
• 25 dele kompaktsæt

Beskrivelse

BAHCO SL25 er et kompakt og alsidigt mini topnøglesæt designet til professionelle håndværkere og seriøse hobbybrugere. Sættet indeholder 25 højkvalitets dele inklusiv 12 fatninger fra 4-13mm, en 125mm topnøgle med 60 tænder for præcis arbejde, samt et udvalg af bits til forskellige skruetyper. Alle dele er fremstillet i holdbart stål med mat finish og hurtigudløsningsmekanisme for effektiv anvendelse. Det praktiske etui sikrer god organisering og nem transport, hvilket gør dette sæt ideelt til vedligeholdelse, reparationer og montagearbejde både i værkstedet og på jobstedet.

Specifikationer

etui:Inkluderet
vægt:Ca. 0.5 kg
finish:Mat finish
firkant:1/4 tommer
tænder:60 tænder
bits_hex:5 mm, 6 mm
bits_torx:T10, T15, T20, T25, T30, T40
fatninger:4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm
materiale:Stål
antal_dele:25 stk
funktioner:Hurtigudløsningsmekanisme
standarder:ISO 1174, DIN 3120
bits_stjerne:PH2
forlængelse:100 mm
topnøgle_længde:125 mm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad følger med i BAHCO SL25 sættet?

Sættet indeholder 12 fatninger (4-13mm), 1/4" topnøgle med 60 tænder, bitholder, skruetrækkerbits (hex, torx, stjerne), forlængelsesbarre og praktisk etui.

Er værktøjet egnet til professionel brug?

Ja, BAHCO SL25 er designet til professionelle med holdbart stål, hurtigudløsning og overholder ISO 1174 og DIN 3120 standarder.

Kan jeg købe ekstra dele til sættet?

Ja, BAHCO laver erstatningsdele og udvidelser til deres værktøjssæt. Kontakt din forhandler for tilgængelighed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele (4-13 mm), Topnøglesæt, 1/4, Metric, 12 hoved(er), 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm, Stål

PriceData har fulgt prisen på Bahco Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele (4-13 mm), Topnøglesæt, 1/4, Metric, 12 hoved(er), 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm, Stål i 177 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 211,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Bahco Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele (4-13 mm), Topnøglesæt, 1/4, Metric, 12 hoved(er), 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm, Stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Bahco Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele (4-13 mm), Topnøglesæt, 1/4, Metric, 12 hoved(er), 4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm, Stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026190 kr1 kr (1%)
23. maj 2026189 kr2 kr (1%)
22. maj 2026191 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026190 kr4 kr (2%)
29. mar. 2026194 kr17,25 kr (8%)
28. mar. 2026211,25 kr2,25 kr (1%)
15. mar. 2026209 kr2,25 kr (1%)
14. mar. 2026211,25 kr2,25 kr (1%)
1. mar. 2026209 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026208 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret