Gå til hovedindhold

Bahco Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, 2900-180

BahcoRedskaberEAN: 7314150034512
Pris fra 180 krtil 256,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 76,25 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167 kr 23. maj

Sammenlign priser på Bahco Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, 2900-180 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 2900-180, 185 g
180 kr
Til butik
Bahco 2900-180, 185 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Alle tænger
Farve: 1
Artikel nr.: 2900-180
EAN: 7314150034512
Varenr.: 1506481
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO låseringstang udvendig/lige 19-60mm
180 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, Bahco 2900-180
248 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Låseringstang lige udv 19-60 mm
-37%248,97 kr
Før 392,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lseringstang, 180 mm, 19-60 mm, udvendig lige - Bahco
252 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, 2900-180
256,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, 2900-180 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, 2900-180 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK180 kr219 krKøb
2Proshop DK180 kr219 krKøb
3Elvvs.dk248 kr248 krKøb
4Globaltools.dk248,97 kr248,97 krKøb
5WATTOO.DK252 kr252 krKøb
6vvsfittings.dk256,25 kr256,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, 2900-180

PriceData har fulgt prisen på Bahco Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, 2900-180 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Bahco Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, 2900-180. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Bahco Låseringtang 180mm udv. lige t/låseringe 19-60mm, dyppet håndtag, 2900-180 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026180 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026179 kr1 kr (1%)
30. maj 2026180 kr1 kr (1%)
29. maj 2026179 kr1 kr (1%)
25. maj 2026180 kr13 kr (8%)
23. maj 2026167 kr15 kr (8%)
22. maj 2026182 kr1 kr (1%)
16. maj 2026183 kr1 kr (1%)
2. maj 2026184 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026183 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret