Gå til hovedindhold

Knipex 48 11 J3 Seegeringtang Passer til Indvendige ringe 40-100 mm Spids form lige

KnipexRedskaberEAN: 4003773048541
Pris fra 120 krtil 180,17 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 60,17 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex 48 11 J3 Seegeringtang Passer til Indvendige ringe 40-100 mm Spids form lige og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Låseringstang knipex 48 11 j3 225mm 40-100mm indvendig
-25%120 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KNIPEX Låseringstang knipex 48 11 j3 225mm 40-100mm indvendig billede

Produktinformation

Låseringstang Knipex 48 11 J3 225mm 40-100mm indvendig

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 48 11 J3
EAN: 4003773048541
Varenr.: 2949356
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 48 11 J3 Seegeringtang Passer til Indvendige ringe 40-100 mm Spids form lige
148 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Låseringstang 48 11 J3 indv. ø40-100 mmm
-26%180,17 kr
Før 243,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Låseringstang 48 11 J3 indv. ø40-100 mmm billede

Produktinformation

Denne avancerede låseringstang er skabt til at møde de højeste krav til ydeevne og holdbarhed, hvilket gør den til et uundværligt værktøj for professionelle håndværkere. Fremstillet af højkvalitets krom-vanadium-elektrostål, er tangen ikke blot smedet men...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Låseringstænger
EAN: 4003773048541
Varenr.: 306977

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 48 11 J3 Seegeringtang Passer til Indvendige ringe 40-100 mm Spids form lige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 48 11 J3 Seegeringtang Passer til Indvendige ringe 40-100 mm Spids form lige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK120 kr159 krKøb
2CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
3Globaltools.dk180,17 kr180,17 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 48 11 J3 Seegeringtang Passer til Indvendige ringe 40-100 mm Spids form lige

PriceData har fulgt prisen på Knipex 48 11 J3 Seegeringtang Passer til Indvendige ringe 40-100 mm Spids form lige i 182 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Knipex 48 11 J3 Seegeringtang Passer til Indvendige ringe 40-100 mm Spids form lige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Knipex 48 11 J3 Seegeringtang Passer til Indvendige ringe 40-100 mm Spids form lige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026120 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026121 kr1 kr (1%)
31. maj 2026122 kr1 kr (1%)
30. maj 2026123 kr1 kr (1%)
14. maj 2026124 kr1 kr (1%)
13. maj 2026125 kr1 kr (1%)
12. maj 2026126 kr1 kr (1%)
11. maj 2026127 kr1 kr (1%)
10. maj 2026128 kr1 kr (1%)
9. maj 2026129 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret