Gå til hovedindhold

Bahco kædesavfile 48mm - 168-8-4.8-3p 3 dele sb

BAHCORedskaberEAN: 7311518152451
Pris fra 39 krtil 69,56 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 30,56 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco kædesavfile 48mm - 168-8-4.8-3p 3 dele sb og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bahco 168-8-4.8-3P fil & rasp
39 kr
Til butik
Bahco 168-8-4.8-3P fil & rasp billede

Produktinformation

Bahco 168-8-4.8-3P

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Artikel nr.: 168-8-4.8-3P
EAN: 7311518152451
Varenr.: 1002365758
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kædesavfil 4,8 mm pk/3
-38%43,75 kr
Før 70,31 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Round Chain Saw File
48 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco kædesavfil 4,8 mm rund, 3 stk.
54 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco kædesavfile 48mm - 168-8-4.8-3p 3 dele sb
63 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco kædesavfil 4,8 mm 3 stk. u/hæfte
64 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bahco kædesavfil, 4,8 x 200 mm
69,56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco kædesavfile 48mm - 168-8-4.8-3p 3 dele sb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco kædesavfile 48mm - 168-8-4.8-3p 3 dele sb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK39 kr39 krKøb
2Globaltools.dk43,75 kr43,75 krKøb
3Proshop DK48 kr87 krKøb
4Elvvs.dk54 kr54 krKøb
5CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
6Specialbutikken64 kr64 krKøb
7EL-GROSSISTEN69,56 kr69,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco kædesavfile 48mm - 168-8-4.8-3p 3 dele sb

PriceData har fulgt prisen på Bahco kædesavfile 48mm - 168-8-4.8-3p 3 dele sb i 178 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Bahco kædesavfile 48mm - 168-8-4.8-3p 3 dele sb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Bahco kædesavfile 48mm - 168-8-4.8-3p 3 dele sb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202639 kr4,75 kr (11%)
23. maj 202643,75 kr4,25 kr (9%)
22. maj 202648 kr4,25 kr (10%)
20. maj 202643,75 kr4,75 kr (12%)
9. maj 202639 kr4,75 kr (11%)
2. maj 202643,75 kr4,25 kr (9%)
1. maj 202648 kr4,25 kr (10%)
18. apr. 202643,75 kr4,25 kr (9%)
17. apr. 202648 kr4,25 kr (10%)
27. mar. 202643,75 kr4,25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret