Gå til hovedindhold

Skruetrkker ErgoT Torx, TX20 x 100 mm - Bahco

BahcoRedskaberEAN: 7314150027781
Pris fra 67 krtil 119 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Skruetrkker ErgoT Torx, TX20 x 100 mm - Bahco og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco BE-8920, 222 mm, 57 g
67 kr
Til butik
Bahco BE-8920, 222 mm, 57 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Diverse
Farve: 1
Artikel nr.: BE-8920
EAN: 7314150027781
Varenr.: 1265139
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO skruetrækker t20x80 torx be-8920
68 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco Ergo skruetrækker - Torx20
68 kr
Til butik
Bahco Ergo skruetrækker - Torx20 billede

Produktinformation

Torx skruetrækker med gummigreb Bahco torx20 skruetrækker med 3-komponent håndtag til maksimal brugervenlighed, det bløde materiale med nubret overflade giver overlegent greb og større kraftoverførsel., samt at det asymetriske greb forhindrer rulning i hå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruetrækkere
Farve: grøn
Størrelse: 222mm
EAN: 7314150027781
Varenr.: 881703820
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER T20X100 UDEN HUL
74,49 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ergo skruetrækker TX20×100 mm
-37%75,53 kr
Før 119,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Skruetrkker ErgoT Torx, TX20 x 100 mm - Bahco
79 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGOT Torx-skruetrækker, TX20 x 80 mm
79 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skruetrækker T20X100 Uden Hul
79,22 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skruetrækker t20x100 uden hul
82,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BAHCO skruetrækker torx T20 x 100 mm
85 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco ERGOT Torx-skruetrækker, TX20 x 100 mm
97,5 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGO Torx T 20 skruetrækker
108,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Skruetrækker TX 20x80 mm Ergo, Bahco BE-8920
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skruetrkker ErgoT Torx, TX20 x 100 mm - Bahco koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skruetrkker ErgoT Torx, TX20 x 100 mm - Bahco koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
2Proshop DK68 kr107 krKøb
3LavprisVærktøj68 kr68 krKøb
4EL-GROSSISTEN74,49 kr74,49 krKøb
5Globaltools.dk75,53 kr75,53 krKøb
6WATTOO.DK79 kr79 krKøb
7Elvvs.dk79 kr79 krKøb
8Billigelogvvs.dk79,22 kr79,22 krKøb
9MaintainIt82,5 kr82,5 krKøb
10Homeshop DK85 kr85 krKøb
11vvsfittings.dk97,5 kr97,5 krKøb
12Specialbutikken108,75 kr108,75 krKøb
13CompletVVS119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skruetrkker ErgoT Torx, TX20 x 100 mm - Bahco

PriceData har fulgt prisen på Skruetrkker ErgoT Torx, TX20 x 100 mm - Bahco i 181 dage. Laveste pris i perioden er 56,8 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Skruetrkker ErgoT Torx, TX20 x 100 mm - Bahco. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Skruetrkker ErgoT Torx, TX20 x 100 mm - Bahco de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202667 kr1 kr (1%)
25. maj 202668 kr1 kr (1%)
21. maj 202667 kr1 kr (1%)
20. maj 202668 kr1 kr (1%)
16. maj 202667 kr1 kr (1%)
12. maj 202668 kr1 kr (1%)
8. maj 202667 kr1 kr (1%)
7. maj 202668 kr1 kr (1%)
25. apr. 202667 kr1 kr (2%)
22. apr. 202666 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret