Gå til hovedindhold

Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PZ0 x 60 mm

BahcoRedskaberEAN: 7314150042012
Pris fra 59 krtil 119 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PZ0 x 60 mm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco Ergo PZ0 skruetrækker
59 kr
Til butik
Bahco Ergo PZ0 skruetrækker billede

Produktinformation

Bahco Pozidriv skruetrækker med gummigreb Bahco PZ0 stjerneskruetrækker med 3-komponent håndtag til maksimal brugervenlighed, det bløde materiale med nubret overflade giver overlegent greb og større kraftoverførsel. Særlige egenskaber for Bahco Ergo PZ0 s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruetrækkere
Farve: blå
Størrelse: 60mm
EAN: 7314150042012
Varenr.: 881703530
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco BE-8800, 20 mm, 182 mm, 20 mm, 30 g
67 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Skruetrækker pz 0 60mm be-8800
68 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER PZ0X60
74,49 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ergo skruetrækker PZ0×60 mm
-37%75,53 kr
Før 119,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PZ0 x 60 mm
79 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Skruetrkker Bahco BE-8800, PZ0x60mm
81 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skruetrækker pz0x60
82,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BAHCO stjerneskruetrækker PZ0 x 60 mm
85 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGO Pozidriv PZ 0 skruetrækker
108,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Skruetrækker PZ 0x60 mm Ergo, Bahco BE-8800
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PZ0 x 60 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PZ0 x 60 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj59 kr59 krKøb
2CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
3Proshop DK68 kr107 krKøb
4EL-GROSSISTEN74,49 kr74,49 krKøb
5Globaltools.dk75,53 kr75,53 krKøb
6Elvvs.dk79 kr79 krKøb
7WATTOO.DK81 kr81 krKøb
8MaintainIt82,5 kr82,5 krKøb
9Homeshop DK85 kr85 krKøb
10Specialbutikken108,5 kr108,5 krKøb
11CompletVVS119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PZ0 x 60 mm

PriceData har fulgt prisen på Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PZ0 x 60 mm i 117 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PZ0 x 60 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Bahco ERGOT stjerneskruetrækker, PZ0 x 60 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202659 kr8 kr (12%)
6. maj 202667 kr1 kr (1%)
5. maj 202668 kr2 kr (3%)
1. maj 202666 kr1 kr (1%)
30. apr. 202667 kr13 kr (24%)
29. mar. 202654 kr11 kr (17%)
21. mar. 202665 kr2 kr (3%)
20. mar. 202667 kr2 kr (3%)
4. mar. 202665 kr4 kr (7%)
14. feb. 202661 kr5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret