Gå til hovedindhold

Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte

BAHCORedskaberEAN: 7311518028053
Pris fra 138 krtil 217 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 136 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 1-100-12-1-2 file/rasp
138 kr
Til butik
BAHCO 1-100-12-1-2 file/rasp billede

Produktinformation

Bahco 1-100-12-1-2 fil & rasp

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 1-100-12-1-2
EAN: 7311518028053
Varenr.: 3347667
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ansatsfil 12" grov SB
-37%143,32 kr
Før 226,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ansatsfil 12" grov SB billede

Produktinformation

Ansatsfil med forskellig hugning (grov, mellem eller fin) og ergonomisk hæfte. Filen giver stor afvirkning ved filing af plane flader, skarpe hjørner, ansatser og afgratning på højtlegeret værktøjsstål. Filen har parallelle flader og kanter: dobbelthugged...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Slibeværktøj
EAN: 7311518028053
Varenr.: 303623
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte
189 kr
Til butik
Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte billede

Produktinformation

Anvendelse Til filing af plane flader, skarpe hjørner, ansatser samt afgratning. For bearbejdning af højtlegeret værktøjsstål. Stor afvirkning. Form Parallelle flader og kanter. Dobbelthuggede flader, en kant uhugget og en kant enkelthugget.

Produktspecifikationer

Kategori: Fladfile
EAN: 7311518028053
Varenr.: 228713
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 1-100-12-1-2, 431 g, 300 mm
217 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK138 kr177 krKøb
2Globaltools.dk143,32 kr143,32 krKøb
3Elvvs.dk189 kr189 krKøb
4CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte

PriceData har fulgt prisen på Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte i 179 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bahco ansatsfil gr 300mm 1-100-12-1-2 m-hæfte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026138 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026136 kr2 kr (1%)
3. mar. 2026138 kr2 kr (1%)
26. feb. 2026136 kr3 kr (2%)
10. feb. 2026133 kr4 kr (3%)
25. jan. 2026137 kr1 kr (1%)
20. jan. 2026138 kr1 kr (1%)
14. jan. 2026137 kr1,75 kr (1%)
7. jan. 2026138,75 kr24,25 kr (15%)
6. jan. 2026163 kr24,25 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret