Gå til hovedindhold

Bahco afisoleringstang 150mm - Ergo håndtag Afisoleringskapacitet: 0,5 mm til 5 mm

BahcoTængerEAN: 7314150113651
Pris fra 211 krtil 513,65 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 302,65 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 192 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Bahco afisoleringstang 150mm - Ergo håndtag Afisoleringskapacitet: 0,5 mm til 5 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 211 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Afisoleringstang 150 mm 2223g
211 kr
Til butik
BAHCO Afisoleringstang 150 mm 2223g billede

Produktinformation

Bahco 2223 G-150 svensknøgle adapter & forlænger

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Vaerktoej til el arbejde
Artikel nr.: 2223 G-150
EAN: 7314150113651
Varenr.: 2948129
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 2223 G-150, 170 g
215 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Afisoleringstang ergo, 167 mm, sortoxideret, rustbeskyttet, krom vanadium
226 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco afisoleringstang ergo 167mm, 2223G-150
235 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afisoleringstang Ergo 167Mm
236,11 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afisoleringstang ergo 167mm
242,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ergo afisolertang ergo 2223G 150 mm
-37%255,41 kr
Før 402,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco afisoleringstang 150mm ergo håndtag, afisoleringskapacitet, 2223G150
323,75 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Afisoleringstang Bahco ERGO 167mm
513,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco afisoleringstang 150mm - Ergo håndtag Afisoleringskapacitet: 0,5 mm til 5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco afisoleringstang 150mm - Ergo håndtag Afisoleringskapacitet: 0,5 mm til 5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK211 kr250 krKøb
2CS MEGASTORE DK215 kr254 krKøb
3WATTOO.DK226 kr226 krKøb
4Elvvs.dk235 kr235 krKøb
5Billigelogvvs.dk236,11 kr236,11 krKøb
6MaintainIt242,5 kr242,5 krKøb
7Globaltools.dk255,41 kr255,41 krKøb
8vvsfittings.dk323,75 kr323,75 krKøb
9EL-NETSALG513,65 kr513,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco afisoleringstang 150mm - Ergo håndtag Afisoleringskapacitet: 0,5 mm til 5 mm

PriceData har fulgt prisen på Bahco afisoleringstang 150mm - Ergo håndtag Afisoleringskapacitet: 0,5 mm til 5 mm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 191 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 211 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Bahco afisoleringstang 150mm - Ergo håndtag Afisoleringskapacitet: 0,5 mm til 5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Bahco afisoleringstang 150mm - Ergo håndtag Afisoleringskapacitet: 0,5 mm til 5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026211 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026212 kr1 kr (0%)
30. maj 2026213 kr1 kr (0%)
29. maj 2026212 kr7 kr (3%)
27. maj 2026205 kr1 kr (0%)
25. maj 2026206 kr1 kr (0%)
24. maj 2026207 kr1 kr (0%)
22. maj 2026208 kr1 kr (0%)
21. maj 2026209 kr1 kr (0%)
20. maj 2026210 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret