Gå til hovedindhold

BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench

BAHCORedskaberEAN: 7314150302925
Pris fra 433 krtil 697,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 264,5 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 433 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench
433 kr
Til butik
BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench billede

Produktinformation

Bahco ADJUST 9031/29 justerbar skruenøgle

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: ADJUST 9031/29
EAN: 7314150302925
Varenr.: 3188755
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ergo skiftenøglesæt 9031+9029
-37%551,25 kr
Før 875 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ergo skiftenøglesæt 9031+9029 billede

Produktinformation

Dette innovativt designede skiftenøglesæt består af to nøgler, der er skræddersyet til effektiv anvendelse i miljøer, hvor pladsen er begrænset. Hver skiftenøgle i dette sæt er omhyggeligt udformet for at opnå maksimal funktionalitet i trange rum. En af d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skiftenøgler og svensknøgler
EAN: 7314150302925
Varenr.: 286843
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco ADJUST 9031/29, 550 g
588 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco skiftenøgler sampak 6-8´´
597 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco skiftenøgler sampak 6-8''
697,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK433 kr472 krKøb
2Globaltools.dk551,25 kr551,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK588 kr627 krKøb
4Elvvs.dk597 kr597 krKøb
5vvsfittings.dk697,5 kr697,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench

PriceData har fulgt prisen på BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench i 149 dage. Laveste pris i perioden er 426 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 488 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 445 kr.

Den nuværende pris på 433 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for BAHCO ADJUST 9031/29 adjustable wrench de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026433 kr12 kr (3%)
5. maj 2026445 kr11 kr (3%)
4. mar. 2026434 kr8 kr (2%)
13. feb. 2026426 kr62 kr (13%)
6. jan. 2026488 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret