Gå til hovedindhold

Bahco 8069 skiftenøgle 4´´. Nøglevidde 13 mm. Fosfateret

BahcoRedskaberEAN: 7314150007028
Pris fra 166 krtil 272,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 106,5 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 9. maj

Sammenlign priser på Bahco 8069 skiftenøgle 4´´. Nøglevidde 13 mm. Fosfateret og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 166 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco skiftenøgle 4" - 0-13mm
166 kr
Til butik
Bahco skiftenøgle 4" - 0-13mm billede

Produktinformation

Bahco skiftenøgle med slanke kæber, som gør svensknøglen særlig brugbar der hvor pladsen er lidt trang. Nøglevidde 0-13 mm Med målskala (mm) Længde: 110 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Værktøjsnøgler
Størrelse: 4 in
EAN: 7314150007028
Varenr.: 881700100
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 8069 adjustable wrench
169 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skiftenøgle 8069 4" fosfateret
-43%173,75 kr
Før 306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skiftenøgle 8069 4" fosfateret billede

Produktinformation

Dette værktøj er en avanceret skiftenøgle, konstrueret af premium højtlegeret stål, der sikrer både styrke og holdbarhed. Udviklingen af skiftenøglen er styret af både internationale og nationale standarder, der sikrer dens kvalitet og effektivitet. Disse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skiftenøgler og svensknøgler
EAN: 7314150007028
Varenr.: 307449
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco Skiftenøgle - 4
198 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco svensknøgle 4" - 0-13 mm
199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco skiftenøgle (svensknøgle) 4" - 0-13 mm
209 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bahco skiftenøgle, 4"
213,76 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco 8069 skiftenøgle 4´´. Nøglevidde 13 mm. Fosfateret
221 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco 4" Skiftenøgle m/ 13 mm Kæbeåbning
272,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 8069 skiftenøgle 4´´. Nøglevidde 13 mm. Fosfateret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 8069 skiftenøgle 4´´. Nøglevidde 13 mm. Fosfateret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj166 kr166 krKøb
2Proshop DK169 kr208 krKøb
3Globaltools.dk173,75 kr173,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK198 kr237 krKøb
5LavprisVVS199 kr199 krKøb
6BilligVVS DK209 kr209 krKøb
7EL-GROSSISTEN213,76 kr213,76 krKøb
8Elvvs.dk221 kr221 krKøb
9Specialbutikken272,5 kr272,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 8069 skiftenøgle 4´´. Nøglevidde 13 mm. Fosfateret

PriceData har fulgt prisen på Bahco 8069 skiftenøgle 4´´. Nøglevidde 13 mm. Fosfateret i 178 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 166 kr er 11% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Bahco 8069 skiftenøgle 4´´. Nøglevidde 13 mm. Fosfateret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Bahco 8069 skiftenøgle 4´´. Nøglevidde 13 mm. Fosfateret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026166 kr17 kr (11%)
9. maj 2026149 kr20 kr (12%)
8. maj 2026169 kr20 kr (13%)
18. apr. 2026149 kr17 kr (10%)
15. apr. 2026166 kr7 kr (4%)
9. apr. 2026159 kr10 kr (6%)
4. mar. 2026169 kr10 kr (6%)
21. feb. 2026159 kr2 kr (1%)
14. feb. 2026161 kr8 kr (5%)
13. feb. 2026169 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret