Gå til hovedindhold

Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19

BAHCORedskaberEAN: 7314150118991
Pris fra 52,14 krtil 78 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 25,86 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52.14 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19
52,14 kr
Til butik
Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19 billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Måleudstyr
Farve: 3
Artikel nr.: MTG-5-19
EAN: 7314150118991
Varenr.: 1263556
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO båndmål 5m x 19mm
64 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Båndmål 5 mtr×19 mm plasthus MTG-5-19
-37%70,15 kr
Før 110,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Målebånd 5m 19mm Bred
78 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK52,14 kr91,14 krKøb
2Proshop DK64 kr103 krKøb
3Globaltools.dk70,15 kr70,15 krKøb
4Elvvs.dk78 kr78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19

PriceData har fulgt prisen på Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 52,14 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Bahco, Målebånd, 5m,19mm plasthus - mtg-5-19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202652,14 kr9,86 kr (16%)
29. apr. 202662 kr9,86 kr (19%)
25. apr. 202652,14 kr11,86 kr (19%)
23. apr. 202664 kr11,86 kr (23%)
22. apr. 202652,14 kr9,86 kr (16%)
13. apr. 202662 kr1 kr (2%)
8. apr. 202663 kr1 kr (2%)
25. mar. 202662 kr7 kr (13%)
7. mar. 202655 kr3 kr (5%)
4. mar. 202658 kr4 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret