Gå til hovedindhold

Bahco Pincet 5471 F-200 200 Mm

BahcoRedskaberEAN: 7314151085728
Pris fra 386 krtil 399,69 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13,69 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 328 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Pincet 5471 F-200 200 Mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 386 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pincet 5471 F-200 200 Mm
386 kr
Til butik
Pincet 5471 F-200 200 Mm billede

Produktinformation

Pincet, universal 5471 F ? Pincet, universal ? Materiale: 5471 F Hærdet specialstål ? Finish:5471 F: Forniklet og poleret ? Lige og riflede spidser

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Pincetter
EAN: 7314151085728
Varenr.: 1558101
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pincet 5471F 200 mm
-37%399,69 kr
Før 630 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pincet 5471F 200 mm billede

Produktinformation

Denne universalpincet er nøje fremstillet i højstyrke specialstål, hvilket bidrager til dens robusthed og evne til at modstå slid over tid. Den har gennemgået en proces, hvor stålet er blevet hærdet for at forstærke dets holdbarhed, og dette gør pincetten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Holde- og spændeværktøj
EAN: 7314151085728
Varenr.: 306974

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pincet 5471 F-200 200 Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pincet 5471 F-200 200 Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk386 kr386 krKøb
2Globaltools.dk399,69 kr399,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pincet 5471 F-200 200 Mm

PriceData har fulgt prisen på Pincet 5471 F-200 200 Mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 328 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 467 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 386 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Pincet 5471 F-200 200 Mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Pincet 5471 F-200 200 Mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026386 kr27 kr (8%)
23. maj 2026359 kr19 kr (6%)
22. maj 2026340 kr46 kr (12%)
16. maj 2026386 kr48 kr (14%)
14. maj 2026338 kr48 kr (12%)
8. maj 2026386 kr4 kr (1%)
6. maj 2026382 kr17,69 kr (4%)
5. maj 2026399,69 kr17,69 kr (5%)
24. apr. 2026382 kr17,69 kr (4%)
23. apr. 2026399,69 kr17,69 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret