Gå til hovedindhold

Bahco Pincet 5471 F-250 250 Mm

BahcoRedskaberEAN: 7314151085742
Pris fra 478 krtil 512,36 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 34,36 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 472 kr 22. maj

Sammenlign priser på Pincet 5471 F-250 250 Mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 478 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pincet 5471 F-250 250 Mm
478 kr
Til butik
Pincet 5471 F-250 250 Mm billede

Produktinformation

Pincet, universal 5471 F ? Pincet, universal ? Materiale: 5471 F Hærdet specialstål ? Finish:5471 F: Forniklet og poleret ? Lige og riflede spidser

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Pincetter
EAN: 7314151085742
Varenr.: 1558102
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pincet 5471F 250 mm
-37%512,36 kr
Før 807,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pincet 5471 F-250 250 Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pincet 5471 F-250 250 Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk478 kr478 krKøb
2Globaltools.dk512,36 kr512,36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pincet 5471 F-250 250 Mm

PriceData har fulgt prisen på Pincet 5471 F-250 250 Mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 615 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 478 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Pincet 5471 F-250 250 Mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Pincet 5471 F-250 250 Mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026478 kr34,36 kr (7%)
24. maj 2026512,36 kr34,36 kr (7%)
23. maj 2026478 kr6 kr (1%)
22. maj 2026472 kr6 kr (1%)
14. maj 2026478 kr6 kr (1%)
13. maj 2026472 kr6 kr (1%)
8. maj 2026478 kr5 kr (1%)
6. maj 2026473 kr39,36 kr (8%)
5. maj 2026512,36 kr40,36 kr (9%)
4. maj 2026472 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret