Gå til hovedindhold

Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II

BAHCORedskaberEAN: 7314150120123
Pris fra 314 krtil 412,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 98,5 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 312 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO LTS-50 hacksaw blade
314 kr
Til butik
BAHCO LTS-50 hacksaw blade billede

Produktinformation

Bahco LTS-50 blad til sav

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: LTS-50
EAN: 7314150120123
Varenr.: 3189542
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Båndmål 50 mtr×16 mm (mm) LTS-50
-37%326,3 kr
Før 515 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Båndmål 50 mtr×16 mm (mm) LTS-50 billede

Produktinformation

Båndmål med ramme. Klasse II. Komfortabelt gummigreb passer perfekt i hånden, samt langt håndsving for lettere båndoprulning. Glasfiberbånd med nylonbelægning og stålruller der forhindrer båndet i at sno. Båndmål

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: tommestokke og linealer
EAN: 7314150120123
Varenr.: 311040
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco LTS-50, 960 g
375 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II
412,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK314 kr353 krKøb
2Globaltools.dk326,3 kr326,3 krKøb
3CS MEGASTORE DK375 kr414 krKøb
4vvsfittings.dk412,5 kr412,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II

PriceData har fulgt prisen på Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II i 157 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. apr. 2026314 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026312 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026314 kr2 kr (1%)
15. mar. 2026312 kr2 kr (1%)
14. mar. 2026314 kr2 kr (1%)
4. mar. 2026312 kr2 kr (1%)
1. mar. 2026314 kr2 kr (1%)
19. feb. 2026312 kr6 kr (2%)
16. feb. 2026306 kr12 kr (4%)
9. feb. 2026318 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret