Gå til hovedindhold

Bahco 3/8 Topnøglesæt korte og lange toppe med metrisk sekskantprofil og diverse 1/4 bits 51 del

BahcoSkjorter og toppeEAN: 7314150574742
Pris fra 436,25 krtil 717,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 281,25 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco 3/8 Topnøglesæt korte og lange toppe med metrisk sekskantprofil og diverse 1/4 bits 51 del og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 436.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Topnøglesæt m/bits S51MC3H 1/4"+3/8", 50 dele
-46%436,25 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Topnøglesæt m/bits S51MC3H 1/4"+3/8", 50 dele billede

Produktinformation

Topnøglesæt 1/4" & 3/8" med 51 dele. Indeholder skraldenøgle, forlængere, kardanled, vridhåndtag, bits, bitsholdere samt korte og lange toppe (10-22 mm). Topnøgler og topnøglesæt

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Topnøglesæt
EAN: 7314150574742
Varenr.: 576469
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 3/8 Topnøglesæt korte og lange toppe med metrisk sekskantprofil og diverse 1/4 bits 51 del
552 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco topnøglesæt 51 dele 3/8''. Korte og lange toppe op til 22mm
591,25 kr
Til butik
Bahco topnøglesæt 51 dele 3/8''. Korte og lange toppe op til 22mm billede

Produktinformation

12 stk. 3/8'' sekskanttoppe 7400SM: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 mm 6 stk. 3/8'' lange sekskanttoppe A7402SM: 10, 11, 13, 16, 17, 21 mm 1 stk. 3/8'' Quick Release skraldenøgle 7750QR 1 stk. 1/4'' vridhåndtag 6956 2 stk. 3/8'' forlængere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: vvs
EAN: 7314150574742
Varenr.: 504280562
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Topnøglesæt 1/4+3/8" 51 dele
717,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 3/8 Topnøglesæt korte og lange toppe med metrisk sekskantprofil og diverse 1/4 bits 51 del koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 3/8 Topnøglesæt korte og lange toppe med metrisk sekskantprofil og diverse 1/4 bits 51 del koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk436,25 kr436,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK552 kr591 krKøb
3vvsfittings.dk591,25 kr591,25 krKøb
4MaintainIt717,5 kr717,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 3/8 Topnøglesæt korte og lange toppe med metrisk sekskantprofil og diverse 1/4 bits 51 del

PriceData har fulgt prisen på Bahco 3/8 Topnøglesæt korte og lange toppe med metrisk sekskantprofil og diverse 1/4 bits 51 del i 150 dage. Laveste pris i perioden er 436,25 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 656 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 461 kr.

Den nuværende pris på 436,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bahco 3/8 Topnøglesæt korte og lange toppe med metrisk sekskantprofil og diverse 1/4 bits 51 del. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bahco 3/8 Topnøglesæt korte og lange toppe med metrisk sekskantprofil og diverse 1/4 bits 51 del de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026436,25 kr36,25 kr (8%)
30. maj 2026472,5 kr36,25 kr (8%)
23. maj 2026436,25 kr36,25 kr (8%)
22. maj 2026472,5 kr36,25 kr (8%)
15. maj 2026436,25 kr36,25 kr (8%)
14. maj 2026472,5 kr36,25 kr (8%)
2. maj 2026436,25 kr32,75 kr (7%)
1. maj 2026469 kr32,75 kr (8%)
18. apr. 2026436,25 kr36,25 kr (8%)
17. apr. 2026472,5 kr36,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret