Gå til hovedindhold

Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g

BAHCORedskaberEAN: 7311518239527
Pris fra 258 krtil 285,21 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27,21 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 8. maj

Sammenlign priser på Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g
258 kr
Til butik
Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Håndsave
Farve: 3
Artikel nr.: 2600-16-XT11-HP
EAN: 7311518239527
Varenr.: 1922455
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 2600-16-XT11-HP hand saw
277 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Håndsav Superior 2600-16-XT11-HP
-37%285,21 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndsav Superior 2600-16-XT11-HP billede

Produktinformation

Håndsav, udviklet i henhold til Bahcos ERGO program. Værktøjskassesav til træ, spånplader og andre lignende bygningsmaterialer. Overfladebehandlet klinge som mindsker friktionen og beskytter mod rust. XT-fortanding, som giver overlegen skæreegenskab. Erg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Slagværktøj
EAN: 7311518239527
Varenr.: 303122

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK258 kr297 krKøb
2Proshop DK277 kr316 krKøb
3Globaltools.dk285,21 kr285,21 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g

PriceData har fulgt prisen på Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 396 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 57% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bahco 2600-16-XT11-HP, Flængesav, Træ, Sort, Orange, 40 cm, 450 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026258 kr94 kr (57%)
8. maj 2026164 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026165 kr120,21 kr (42%)
27. mar. 2026285,21 kr8,21 kr (3%)
26. feb. 2026277 kr5 kr (2%)
20. feb. 2026272 kr12 kr (5%)
17. feb. 2026260 kr18 kr (6%)
16. feb. 2026278 kr1,88 kr (1%)
10. feb. 2026279,88 kr100,12 kr (26%)
9. feb. 2026380 kr100,12 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret