Gå til hovedindhold

Bahco 111M-24, 24 mm, Rustfrit stål, Stål, Krom, Mat, 15°, 15°

BahcoRedskaberEAN: 7314151828790
Pris fra 105 krtil 152 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Bahco 111M-24, 24 mm, Rustfrit stål, Stål, Krom, Mat, 15°, 15° og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Ringgaffelnøgle 24 mm, 111m-24
105 kr
Til butik
BAHCO Ringgaffelnøgle 24 mm, 111m-24 billede

Produktinformation

Kombinationsnøgle, 24 mm

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 111M-24
EAN: 7314151828790
Varenr.: 2948409
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco ringgaffelnøgle, metrisk 24mm
105 kr
Til butik
Bahco ringgaffelnøgle, metrisk 24mm billede

Produktinformation

Bahco Ring-Gaffelnøgle i højlegeret matforkromet stål.Gaffelnøglen harU-formet greb i den ene ende for bedre komfort, og selve ring-enden er vinklet i15° for bedre at kunne komme til der hvor pladsen er trang. Størrelse: 24mm Længde 270 mm Ring er med in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Værktøjsnøgler
Størrelse: 24x270mm
EAN: 7314151828790
Varenr.: 881701240
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 111M-24, 24 mm, Rustfrit stål, Stål, Krom, Mat, 15°, 15°
118,64 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 24 mm ringgaffelnøgle
119 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ringgaffelnøgle 111M 24 mm
-36%124,73 kr
Før 196,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RINGGAFFELNØGLE 24MM
127,26 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ringgaffelngle 24 mm, 280 mm, 111M-24
129 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ringgaffelnøgle 24 mm
132 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ringgaffelnøgle 24mm
140 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco Ringgaffelnøgle 24 mm, 111M-24
148,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco Ring-Gaffelnøgle 24 mm
-10%152 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 111M-24, 24 mm, Rustfrit stål, Stål, Krom, Mat, 15°, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 111M-24, 24 mm, Rustfrit stål, Stål, Krom, Mat, 15°, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK105 kr144 krKøb
2LavprisVærktøj105 kr105 krKøb
3CS MEGASTORE DK118,64 kr157,64 krKøb
4LavprisVVS119 kr119 krKøb
5Globaltools.dk124,73 kr124,73 krKøb
6EL-GROSSISTEN127,26 kr127,26 krKøb
7WATTOO.DK129 kr129 krKøb
8Elvvs.dk132 kr132 krKøb
9MaintainIt140 kr140 krKøb
10vvsfittings.dk148,75 kr148,75 krKøb
11BilligVVS DK152 kr152 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 111M-24, 24 mm, Rustfrit stål, Stål, Krom, Mat, 15°, 15°

PriceData har fulgt prisen på Bahco 111M-24, 24 mm, Rustfrit stål, Stål, Krom, Mat, 15°, 15° i 147 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 113,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bahco 111M-24, 24 mm, Rustfrit stål, Stål, Krom, Mat, 15°, 15°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bahco 111M-24, 24 mm, Rustfrit stål, Stål, Krom, Mat, 15°, 15° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 2026105 kr4 kr (4%)
6. apr. 2026101 kr4 kr (4%)
4. mar. 2026105 kr4 kr (4%)
23. feb. 2026101 kr4 kr (4%)
19. feb. 202697 kr4 kr (4%)
13. feb. 2026101 kr1 kr (1%)
11. feb. 2026102 kr3 kr (3%)
3. feb. 2026105 kr4 kr (4%)
25. jan. 2026109 kr4,98 kr (4%)
24. jan. 2026113,98 kr4,98 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret