Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158772633
Pris fra 499 krtil 519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 423 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaskeskab med skuffe Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-27%499 kr
Før 684 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med skuffe Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det moderne vaskeskab viser de rene linjer, som ofte kendetegner moderne møbler, og gør det til et fantastisk tilvalg til ethvert trendy badeværelse. Den slanke, rektangulære form er både funktionel og flot. Det minimalistiske design gør, at det passer godt ind i forskellige badeværelsesstile, mens det giver masser af plads til dine hverdagsting. Derudover er det bygget med glatte overflader og miljøvenlige materialer, som giver både praktisk brug og en moderne vibe. Materialer: Vaskeskabet er lavet af solidt træ, som er bygget til at holde. Det er fugtmodstandsdygtigt, så det er perfekt til badeværelser. Denne træsort hjælper med at forhindre revner og skævheder, så det ser pænt ud i lang tid. Valget af materiale viser opmærksomhed på detaljerne og dedikation til kvalitet.Inkluderede komponenter: Skabet har rummelige rum med flush døre, der er glatte og nemme at bruge. Skufferne har en blød lukning, så de fungerer glat, hvilket er super praktisk i hverdagen. Hver del hjælper med at holde orden i enhver indstilling.Funktioner / Funktion / Design: Med masser af opbevaring handler dette skab om at holde dine essentielle ting organiseret og tilgængelige. Dets moderne design fokuserer på brugervenlighed med flush døre og skuffer, der gør det nemt at bruge og løfter stilen i enhver moderne badeværelsesindretning.Anbefalede anvendelser: Dette vaskeskab er perfekt til indendørs badeværelser. Det er alsidigt nok til at passe ind i små lejligheder eller større huse, hvor stil møder funktion. Det passer godt til alle, der vil kombinere orden med stil, velegnet til hjem eller butikker.Pasning & vedligeholdelse: At holde det rent er nemt; en hurtig aftørring med en fugtig klud holder det flot og skinnende. Regelmæssig rengøring hjælper med at bevare det pæne look, og du vil opdage, at opbevaringsområderne forbliver ryddelige og friske. Følg bare disse enkle plejeinstruktioner, så skabet fortsæ...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 17.55g
EAN: 8721158772633
Varenr.: 1581334
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
510 kr
Til butik
Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskab blander et stilrent og funktionelt design med nutidig æstetik, som passer perfekt til dagens badeværelser. Med et glat og professionelt udseende smelter opbevaringsmøblet sammen med enhver badeværelseindretning og løfter atm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158772633
Varenr.: 9992251081033
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vaskeskab med skuffe Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-26%519 kr
Før 704 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med skuffe Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det moderne vaskeskab viser de rene linjer, som ofte kendetegner moderne møbler, og gør det til et fantastisk tilvalg til ethvert trendy badeværelse. Den slanke, rektangulære form er både funktionel og flot. Det minimalistiske design gør, at det passer godt ind i forskellige badeværelsesstile, mens det giver masser af plads til dine hverdagsting. Derudover er det bygget med glatte overflader og miljøvenlige materialer, som giver både praktisk brug og en moderne vibe. Materialer: Vaskeskabet er lavet af solidt træ, som er bygget til at holde. Det er fugtmodstandsdygtigt, så det er perfekt til badeværelser. Denne træsort hjælper med at forhindre revner og skævheder, så det ser pænt ud i lang tid. Valget af materiale viser opmærksomhed på detaljerne og dedikation til kvalitet.Inkluderede komponenter: Skabet har rummelige rum med flush døre, der er glatte og nemme at bruge. Skufferne har en blød lukning, så de fungerer glat, hvilket er super praktisk i hverdagen. Hver del hjælper med at holde orden i enhver indstilling.Funktioner / Funktion / Design: Med masser af opbevaring handler dette skab om at holde dine essentielle ting organiseret og tilgængelige. Dets moderne design fokuserer på brugervenlighed med flush døre og skuffer, der gør det nemt at bruge og løfter stilen i enhver moderne badeværelsesindretning.Anbefalede anvendelser: Dette vaskeskab er perfekt til indendørs badeværelser. Det er alsidigt nok til at passe ind i små lejligheder eller større huse, hvor stil møder funktion. Det passer godt til alle, der vil kombinere orden med stil, velegnet til hjem eller butikker.Pasning & vedligeholdelse: At holde det rent er nemt; en hurtig aftørring med en fugtig klud holder det flot og skinnende. Regelmæssig rengøring hjælper med at bevare det pæne look, og du vil opdage, at opbevaringsområderne forbliver ryddelige og friske. Følg bare disse enkle plejeinstruktioner, så skabet fortsætter med at se godt ud uden for meget besvær. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 65 x 33 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 15.05 kgMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 65 x 33 x 60 cm
Vægt: 17.55g
EAN: 8721158772633
Varenr.: 1581334
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaskeskab med skuffe Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-26%519 kr
Før 704 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK499 kr499 krKøb
2DesignShoppen510 kr510 krKøb
3Livera DK519 kr588 krKøb
4Vivas DK519 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ i 155 dage. Laveste pris i perioden er 384 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 442 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026499 kr10 kr (2%)
6. apr. 2026509 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026508 kr17,51 kr (4%)
28. mar. 2026490,49 kr18,51 kr (4%)
26. mar. 2026509 kr72,85 kr (17%)
25. mar. 2026436,15 kr54,34 kr (11%)
21. mar. 2026490,49 kr67,49 kr (16%)
16. mar. 2026423 kr20 kr (5%)
9. mar. 2026443 kr66 kr (13%)
8. mar. 2026509 kr66 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret